Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus általi / pszichiá...

Pszichológus általi / pszichiátriai kezelés nélkül hogyan lehet egy felnőttet legkevésbé drasztikus módszerek segítségével végérvényesen leszoktatni az ajkak bőrének tépkedéséről?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
pirospaprikával bekenni az ajkakat....csíp mint a fene birizgálni már nem akarja. én is így szoktam le róla
2021. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex
2021. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önuralom, és akaraterő kifejlesztésével, gyakorlásával.
2021. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én leragasztottam az ujjam végét (elég volt nálam a mutatóujjra tapaszt tenni) meg most a maszk sokat segít. A kulcstartómon is van pici játék, azt szoktam piszkálni. Miért csinálja? Stressz miatt vagy önbántalmazás céljából esetleg élvezi? Meg kell találni az okát. Akár hiszed, akár nem, nálam az utolsó kettő áll fenn, ha nála/nálad is, akkor egy pszichológus nem fog ártani.
2021. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, emiatt állandóan fáj és sebes a szám, nagyon fáj is mikor tépkedem, még sem tudom abbahagyni... Jól esik letépkedni a bőrt, meg ha nem szedem le, akkor ott fityeg és az hogy néz már ki... Állandóan hámlik és száraz az ajkam, hiába iszok eleget és kenem...
2021. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!