Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gondolat segíthet...

Milyen gondolat segíthet újrakezdeni az elszállt egész napos munkában?

Figyelt kérdés

Dokumentumban dolgozom és egyszer csak összeomlott a szövegszerkesztőm és sokadszori újraindítás után is sikertelenül csak az utolsó jó állapotú verziót nyitotta meg, amelyen elkezdtem dolgozni...

Egész napi munkám lett oda, iszonyat kikészültem, kiakadtam és jelenleg nem tudom elképzelni, hogy alszom rá egyet és holnap újrakezdem az egészet, mert iszonyat igazságtalannak érzem ezt a sorstól.

Tudom, hogy nagyon erős az igazságérzetem és ez tán egyenlő az egómmal is, pedig azt gondolnám, hogy nem vagyok én annyira egoista, viszont az fáj a legjobban, hogy ez fölöslegessé tette az egész nap beleölt rengeteg energiámat és ezen nem tudom, hogy hogy fogom túltenni magam.

Nem hiszem, hogy drámáznék, de eszméletlenül fáj lelkileg, márpedig a munkát meg kell csinálni és most aggódom, hogy nem fogom tudni holnap sem újrakezdeni, mert végig frusztrálni fog ez az eset.

Mivel léphetek ezen túl ezen a fájdalmamon, frusztrációmon, hogy tudjam folytatni a munkát az újrakezdéssel?

#elszállt munka
jan. 14. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen igazságos húzás volt az élettől. Most megtanultad a mentés és a mentés másként funkciók használatát. Szerencse, hogy csak egy napi munka ugrott.
jan. 14. 00:16
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, mindig lehet még rosszabb is :) , így is lehet nézni végül is, meg a tízpercenkénti automatikus mentést is átírtam percenkéntire, meg saját kezűleg is mentegetem majd. Köszi, már segítettél! :)
jan. 14. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Válts google docsra.

Amúgy tuti egésznap semmi automatikus mentés nem volt?

De amúgy komolyan szerintem a fő kérdés az, hogy miért nem fog ez a holnapi nap végén is megtörténni.

jan. 14. 00:25
 4/9 A kérdező kommentje:

De volt automatikus mentés tíz percenként, mégis elromlott a dokumentum valamiért, és emiatt törölt minden változtatást...

Volt már amúgy máskor is ilyen korábban, régebben, de elfelejtettem, hogy most is voltak fura előjelei, hogy mindenféle jeleket írt ki, de nem értettem és nem tulajdonítottam neki jelentőséget, pedig ezt egyszer már megszívtam és akkor megjegyeztem, csak azóta elfelejtettem, de most megint emlékszem, hogy akkor kell más néven menteni vagy átmenteni más dokumentumba a cuccot...

És azért nem történhet meg újra, mert most már percenként ment automatikusan és én is gyakrabban fogom kézzel menteni és ha megint látok olyan jeleket, hogy hülyeségeket csinál, akkor máris tudni fogom, remélem, hogy most kell menekülni.

jan. 14. 00:32
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem olvass utána ennek, mert ha vannak automatikus mentések azok valahol lehet ott vannak a gépen. Szóval lehet valami temp könyvtárban megtalálnád.
jan. 14. 00:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez tragédia. Igyál egyet. És holnap új nap. És a mentés... Azt használni kell. A vadász is van, hogy nem fog semmit... Ja az a horgász. De mindegy. Meg kell szokni.
jan. 14. 00:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy ha a gépedben 1 db merevlemez van és arra mentesz, akkor naponta csinálj bizonsági mentést is a munkádról valahova máshova (felhő akármi), mert előbb-utóbb a lemez is lehalhat és azt még nagyobb igazságtalanságnak fogod megélni. Pedig nem az: a fontos adat az, amiről biztonsági mentésed van.
jan. 14. 13:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki segítségét, bónuszként ráadásul még meg is találtam tegnap még a biztonsági mentését, amit nem is értek magamon, hogy miért adtam föl olyan gyorsan, hogy már minden elveszett, miközben nem is...

De tanulságos és tényleg érdemes kézzel is menteni és máshova is, hátha most megjegyzem ezután!

Köszi mindenkinek!

jan. 15. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
wow szuper! akkor happy end. Köszi, hogy írtál hogy mi lett! :)
jan. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!