Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül egy óra egy...

Mennyibe kerül egy óra egy átlag pszichológusnál? Mennyi időt szoktak mondani a gyógyulásra?(pánikroham)

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Alaphangon 10 ezer. Előre nem lehet megmondani mennyi idő a gyógyulás.
2021. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ez a 10 ezer ft 60 percet jelent ?
2021. jan. 14. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg.
2021. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10ezer/50 perc (de ez valamiért mindig 45-re sikerül).
2021. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De voltam olyan pszichológusnál is, aki 9000/50 percért vállalt, és általában 55 körül jöttem ki.
2021. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első alkalom 10000 volt, a többi 8000. Elvileg 45 perc lett volna, de nagyon kevésszer tartottuk be, mindig attól függött, hogy az adott témát félbe lehet-e akkor hagyni. Általában 50-55 percet voltam bent.
2021. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es megerte járni?
2021. jan. 15. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire kompetens az illető a te problémáid kezeléséhez.

Az első alkalommal érdemes megbeszélni a terápiás célokat: miben kérsz segítség? Krízis, gyász, depresszió? Vagy hosszabban elhúzó kapcsolati és érzelmi problémák? Az utóbbihoz én pszichoterapeutát javasolnék, ugyanis nem minden pszichológusnak van pszichoterápiás végzettsége! És bár nagyon kedves, meg segítőkész lesz, de nem fog segíteni, a pénzed pedig elmegy.

2021. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na akkor még egy nekifutás (sok hibát csináltam):


Attól függ, hogy mennyire kompetens az illető a te problémáid kezelésében.


Az első alkalommal érdemes megbeszélni a terápiás célokat: miben kérsz segítséget? Krízis, gyász, depresszióban? Vagy hosszabban elhúzódó kapcsolati és érzelmi problémákban? Az utóbbihoz én pszichoterapeutát javasolnék, ugyanis nem minden pszichológusnak van pszichoterápiás végzettsége! És bár nagyon kedves, meg segítőkész lesz, de nem fog segíteni, a pénzed pedig elmegy.

2021. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!