Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki a Covid alatt pánikol,...

Van aki a Covid alatt pánikol, esetleg szorong egész nap? Esetleg hasonló tüneteket produkál mint a szapora légzés, gyors pulzus?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Covid elött is 4 fal között éltem és dolgoztam. Fel se tűnt a tavaszi házi karantén vagy, hogy nem lehet kimenni 8tól.

Annyiban változott, hogy nem kell irodába menni. Tömören ennyi.

2021. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Covid tavasz óta tart... Azóta képtelenség folyamatosan pánikolni meg szorongani. Nem mondom, én sem szeretek olyan helyre menni, ahol sokan vannak, de ha muszáj, muszáj, megteszem a tőlem telő óvintézkedéseket és kész.

Egyébként szintén home office-ban dolgoztam már azelőtt is, csak többet jártam el hazulról, mint azóta... a legjobban a konditerem hiányzik, sajnos megérzi az egészségem (én nem csak 2divatból" meg "szépülni" jártam oda), hiába edzek itthon is, ahogy lehet. nem mellesleg, a testmozgás, edzés, nagyon hasznos stresszoldó, szorongás és pánik ellen! ;)

2021. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a covid időszak alatt lettem pánik beteg de nem a covid miatt hanem már sok minden összejött és családi hajlamom van a mentális betegségekre. Sajnos nagyon nehezen sikerült elhelyezkednem pont az első hullám kellős közepén és számomra a munkahely nem megnyugvást nyújtott pedig boldog voltam hogy na végre anyagi biztonság újbol mert az előző munkahelyem csődbe ment.. és annyira rá stresszeltem hogy ennek már pedig mennie kell már pedig csinálnom kell valahogy belebetegedtem abba hogy hatalmas elvárásokat támasztottam magammal szemben. Nem gyászoltam meg valakit akinek halála szívem mélyén megérintett. Nem volt gyerek korom mert elkellett mennem otthonról mert érzelmileg terrorizáltak. 16 éves korom óta magamról gondoskodom. Az anyagi biztonság nekem nagyon fontos mert tudom milyen az utcán fagyoskodni éhesen meg egész télen buszoztam hogy ne fázzak. Nem ettem hogy másnak jusson. Vannak ilyenek.

Ezek mind közrejátszottak. A covid az életem legkissebb problémája. Nem azért szenvedtem idáig hogy az csináljon ki.

25|N

2021. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavasz óta nem követem a híreket, csak kb. havonta egyszer átolvasom, mi történt. Az összes koronás védekezési javaslatot betartom, eddig úgy tűnik, eredményesen. Nyilván ha az ember tudja, hogy hajlamos befolyásolódni a média hangulatkeltése által, akkor meg tudja tenni a szükséges óvintézkedéseket. :D
2021. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barbinyocska válasza:
Én. Föleg most hogy beteg lettem. Aludnk sem tudok..
2021. márc. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!