Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kapunyitási pánikot hogy...

A kapunyitási pánikot hogy lehet legyőzni illetve ti hogyan tudtátok legyőzni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Trollolo
2021. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1#?
2021. jan. 15. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2#?

Troll vagy!

2021. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért lennék az?

Létezik a kapunyitási pánik...

2021. jan. 15. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Ha jó szakot végeztél, értelmes vagy, beszélsz nyelvet minden gond nélkül fogsz boldogulni. Nem kell ezen panikolni.

Lehet elsőre nem a legjobb munkahelyet fogod megtalálni, de tapasztalatszerzés után könnyebb lesz.


Tudd hogy mit szeretnél.

2021. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálam elmúlt ahogy lett egy nagyon király munkahelyem és bele szoktam a mindennapokba. Előtte egyetem vege fele mar en is nagyon be voltam panikolva, nagyon furcsa és ijszeto érzés volt pedig en végig dolgoztam az egyetemet tehát nagy újdonság nem ért de megis az egyetem adott egy hosszú távú célt és biztonságot. Első pár hónapban eleg eleg voltam zuhanva de szépen elmúlt magától. Azóta sikerült új célokat megfogalmazni ami szinten segített
2021. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5# Jelenleg számitógépes rendszerkarbantaró képesítésem van amit érettségi mellé kaptam. Angol nyelven saját bevallásom szerint meg a munkahelyi tesztek szerint középszinten beszélek (nincs nyelvvizsgám), kommunikációmmal nem hiszem hogy lenne probléma bár ki tudja...
2021. jan. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!