Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez esetben mi a megoldás? Örö...

Ez esetben mi a megoldás? Örökre szenvedni fogok?

Figyelt kérdés
Ha emberek közzé kell mennem akkor menekülési vágyam van.és úgy érzem inkább a halál mint az az érzés amit akkor érzek. Ezeket a negatív érzelmek valószínűleg a iskolai éveim allat sikerült összeszednem plusz sokáig bezárkózás a lakásba. fizikai tüneteket is produkálok remegés vagy be mesélem magamnak hogy például egy buszon nem vagyok biztonságba az emberek között stb..te mit tennél ez helyemben? Ha van vény nélkül kapható gyógyszer akkor te milyet javasolsz ? Nem szívesen szednék gyógyszert emiatt de bármit megér hogy jobban legyen... Tudom sokan azt fogjátok írni szed össze magad és fejben dől el minden de ha a negatív érzés helyet amit az emberek kiváltanak belőlem inkább a halálom kívánóm gondolhatod hogy mennyire nehezen viselem ...nem szeretnék meghalni sem viszont azt tudom hogy így nem élhetek le egy életet sem. És ami rá tesz egy lapáttal hogy nem motivál semmi sem és nincs kedvem semmihez.szo szerint ha valaki adna most 100 milliót egy picit sem lennék boldogabb tőle de semmi másnak semm tudnék örülni igazán.

2021. jan. 16. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha van vény nélkül kapható gyógyszer akkor te milyet javasolsz ? "

.

Semmilyet. Legfeljebb György teából a depresszióra valót. Feltétlenül fordulj orvoshoz. Gyógyítható az állapotod. Ne fogadj el semmiféle kuruzslást. Szakemberre van szükséged.

2021. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus azért van, hogy az ilyen és hasonló helyzetekben segítsen. Szerintem a legjobb lenne, ha felkeresnél egyet. ( Ez inkább azt akarja jelenteni, hogy nem érdemled meg, hogy úgy érezd magad, ahogy leírtad. Értékes vagy és fontos a boldogságod. Jogod van jól érezni magad. És ebben egy pszichológus tudna segíteni.)
2021. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy meg haziorvos is felirhat olyat, amit ezek alapjan o maga is kepes diagnosztizalni. Csak akkor teljes aru.

Megeri a probat.

2021. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ám ezt túlmisztifikálni. Klasszikus depresszió+ szociális fóbia ami igen gyakori. Elballagsz az orvoshoz, elmondod neki a fentieket, megbeszéltek egy kezelést, odateszed magad, és meggyógyulsz. A kezelés állhat antidepresszáns- nyugtató, pszichoterápia, és napi szintű szocializálódás részekből, de legjobb ezek kombinációja. Olyan nincs, h nem motivál semmi. Vagy kigyógyulsz vagy így maradsz örökre, ebből kell választani. A panaszkodás + gyógytea az semmin nem fog segíteni.
2021. jan. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!