Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy csak piálás,...

Miért van az hogy csak piálás, és szex közben jó csak a hangulatom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem használsz más tudatmódosító szereket. Ha használnál, azoktól is nagy valószínűséggel jó lenne.


Félig komolytalan választ félretéve szerintem kevés jelenleg a boldogságforrás az életedben, ezek meg igen könnyen elérhető és jól bevált források.

2021. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki vagy égve és semmi sem motivál az életben csak a hirtelen megnövekedő boldogság hormon löket tud már csak örömet okozni. A munkádra mint hivatás tekintesz, vagy mint szükséges rossz?
2021. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Mert biztos, hogy ez a kettô boldogit csak, tovàbb nem nyulik a figyelmed!
2021. jan. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Ezek nagyon extrém dolgok.


Ha a jelenre figyelsz csak, akkor nagyon nehéz akkora csúcsokat érni el, mint egy orgazmus vagy egy alkoholos extázis.


Szóval szerintem ezzel nem lehet versenyezni.


Ha ki akarsz ebből jönni, akkor nagyon radikálisan kell átformálnod dolgokat. Az ezen kívüli életben nagyon másik a szerkezetek. Két pillanat nincsenek ekkor magaslati különbségek.


Úgy képzeld el, hogy egyik pillantban is csak egy pici homokszemet raksz és a követkeőben így nem is észleled, hogy lenne bármi. De ha ezt csinálod 10 évig akkor akkora magaslat lesz, ami nagyobb mint egy orgazmus.


Analize this.

2021. jan. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggel még sokáig sötét van a téli időszak miatt. (De a délutáni órákban már egyre tovább tart a világosság, egyre lassabban nyugszik le a nap!)


Már közel egy hónapja volt a leghosszabb éjszaka (december 21.) Ezután mindig tovább lesz világosság!


Lassan tavaszodik is, többet süt a nap. (Januárban és februárban már érkeznek a tavaszias "illatok" a levegőben.)

2021. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az enyhébb szellőfúvásokra gondoltam. Egyre kékebb az ég - mi kell még?!
2021. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de előfordult már hogy június végén napos időben kora délután is magam alatt voltam, meg olyan is hogy decemberbe egész tűrhető volt. Persze ezek kivételek kb 3 évente egy nap, de alapjában véve igazad van, sokat dob rajta hogy milyen évszak van, de ha valaki nem tud magával mindig kezdeni valamit, attól még akár függő is lehet ugyanúgy.
2021. jan. 17. 08:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!