Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ojan kérdèsefordulok? hozzátok...

77cc kérdése:

Ojan kérdèsefordulok? hozzátok hátha tud segíteni esetleg tapasztalatokra lennék kíváncsi aki vol benne pszhihozisban volt részem többi lenn tanácsot okát kérném kétségbe vagyok esv

Figyelt kérdés

Olyan volt velem hogy Téveszméim istennek képzeltem magam akkor azt gonosz van bennem akkor ojant H tudok gondolatokba olvasni illetve más emberek is tudnak a gondolataimba látni rohadoszagot éreztem magamon meg H rohadok Megtalmamvan képességeim pl tudombefolyasolni időjárást közben magamba beszéltem Meg ojanokat képzeltem be egyik szemem kisebb mint a másik Rémálmok pánikroham meg hogy kibeszélnek a hátam mögött még figyelnek stb


28 éves srác vagyok ediig soha nem volt ien mi bajom lehet vagy mi lehetett ezvoltam pszhihiatenel de nem mondtam el neki mindent mert nem mertem irtfel ripedont 2x1 ez 2 mg is at Tanácsok ötletek ..



2021. jan. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Visszamész, elmondod az igazat, kapsz arra való gyógyszert, hazamész, beveszed, és ügyelsz rá hogy valaki figyelje, tényleg beveszed e a napi adagodat. Vagy pedig befektetnek, hogy ne tudj ártani senkinek.
2021. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Állj le a hallucinogénekkel,és jobban leszel.
2021. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem drogozok nem szívok semmit !
2021. jan. 17. 17:54
 4/10 A kérdező kommentje:
1komentelőnek eztis rendszeresen veszem nincs azzal gond , kb 4 hónapig voltam hasonló alapotba kb de azóta hálistennek semmi azóta
2021. jan. 17. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem azért,akkor elnézést kérek,mert velem is voltak ilyenek sokszor,de csak ha füvet szívtam.
2021. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( és nem tudom mitől van , régen nagyon van 10eve is kipróbáltam de nem szívtam többet
2021. jan. 17. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ripedontol hízni fogsz.
2021. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es vettem észre több mint 7kg híztam
2021. jan. 17. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrénia? Nekem eléggé annak tűnik abból, amit leírtál, de nem akarlak megijeszteni. Tanácsolom hogy menj vissza hozzá és legyél nagyon őszinte vele!
2021. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Koleszos vagy?! Furodj le. És ne szivj annyit.
2021. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!