Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több tünet esetén szedhető...

Több tünet esetén szedhető egyidejűleg többféle homeopátiás szer, vagy csak egymást követően?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ráirva, hogy hagyan használd?
2021. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szigorúan egymást követően, különben még a végén túladagolod a cukros vizet.
2021. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2 Mi?

#1 Nem tudom, még nem vettem meg, csak ajánlották, de akkor megveszem mindet és a használati útmutató szerint fogom alkalmazni.

Csak érdekelt, tudja-e valaki.

2021. jan. 17. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:

#2: EPIC! 😁


[link]

2021. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mojjo ***** válasza:
79%

@3: A kettes hozzászóló arra utalt, hogy a homeopátiás szerek általában egyáltalán nem tartalmaznak hatóanyagot, amelyik meg igen, az olyan kis mennyiségűt, aminek nincsen semmiféle biológiai hatása.

A hatóanyagot a víznek/cukornak mágikusan átadott anyagtalan információ pótolja, amit a szervezet szintén mágikusan felismer, és jól meggyógyítja tőle magát. Márhogy a homeopaták szerint.

Röviden és tömören: a homeopátia színtiszta áltudomány, a homeopatikus szerek pedig sem fő-, sem mellékhatásokkal nem rendelkeznek (kivéve, ha valaki tejcukor érzékeny), így teljesen mindegy milyen sorrendben és mennyit szed valaki.

2021. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Istenem, nehogy pénzt adj már ezekért a kamu cuccokért! Nagy lehúzás az egész. Jobban akarsz lenni? Mondok én neked tippeket, teljesen ingyen. Menj el sétálni, olvass jó könyveket, nézz vígjáték filmeket, igyál egy pohár bort/sört, szerezz kutyát/macskát, kreatívkodj, vegyél egy jó fürdőt, beszélgess a baráraiddal, egyél csokoládét, szóval élj. Ezeket az ezós szarokat meg szedje aki feltalálta.
2021. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Boldogkői professzor írásait és tevékenységét éremey követni. 😊


Elég jól érvel a hp ellen

2021. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt is érdemes meghallgatni: [link]
2021. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

#6: A sétától begörcsölök, mert előjön a szorongásom a társadalomban. A könyvek és a filmek nem kötnek le. A piától még depisebb leszek. Kutyám és cicám is van, már csak értük élek. Nem vagyok kreatív és nincsenek se fürdőkádam, se barátaim. A csokitól kipattogok. Éljek? Minek? Az állataimon kívül.

Igazatok van, nem is tudom miért hittem, hogy ha senki és semmi nem tud segíteni az elmebajomon, majd biztos ilyen hülyeség menti meg az életemet.

Köszönöm.

2021. jan. 17. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Ha ennyi bajod van miért nem fordulsz valódi orvoshoz??
2021. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!