Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolat okozhat...

Kényszergondolat okozhat rosszullétet?

Figyelt kérdés

Sokszor beugranak bizonyos gondolatok, képek. Mostanában elkezdtem lerajzolni őket és néha át is engedem magamat a gondolatoknak és olyankor megfájdul a fejem, kicsit szédülök, belassulok és álmos leszek. Muszáj ledőlnöm egy idő után, mert nem érzem jól magamat. Egyszer séta közben rosszul is lettem, nagyon koncentrálnom kellett, hogy haza tudjak érni, még a lábam is zsibbadt, miután előhívtam az egyik gondolatot.

Okozhatja kényszergondolat?



2021. jan. 20. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt pszichológussal vagy inkább pszichiáterrel kellene megbeszélni. Van összefüggés a psziché és a test között, okozhatnak testi tüneteket pszichés folyamatok (pl pánikroham). De ezt így távdiagnosztizálni senki sem tudja. Az is lehet, hogy a fáradékonyságnak, szédülésnek teljesen más oka van, amit ki kellene vizsgáltatnod.
2021. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!