Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, midig csődöt mondok?

Mit tegyek, midig csődöt mondok?

Figyelt kérdés
Mindig újrakezdek mindent, de sorra elbukok mindenbe tökmindegy min változtatok, ha meg orvosi segítséget akarok mindenki azzal jön hogy nem vagyok fogyatékos meg ilyenek, na meg akárhány munkahelyem volt mindenhol kizáró ok volt a pszichés kezelés, szóval nem tudom mi tévő legyek, bár igazán nem is érdekel már, csak legyen már vége ennek a szenvedésnek, mert én nem bírom ezt meghalni meg nem akarok, de ez nem élet.
2021. jan. 20. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj?
2021. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a pszichológusi segítség nem pszichés kezelés. Amire gondoltak, az valószínűleg pszichés betegség miatti tartós kezelés. Egyáltalán nem fogyatékosok kérnek pszichológusi segítséget, én azt tanácsolom, hogy fordulj te is szakemberhez, ha nem tudod egyedül megoldani a problémádat.
2021. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjál példákat, hol érzed úgy, hogy mindenütt elbuksz. úgy könnyebben tudunk segíteni
2021. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ki akarok ebből szakadni, ha van kedved beszélgetni, írj.
2021. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!