Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terápián kívül mennyit foglalk...

Terápián kívül mennyit foglalkoztok a terápiával?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg jártam addig néhányszor eszembe jutott terápián kívül is, meg amikor nehéz dolgok jöttek fel, azok bizony néha befolyásolták a hétköznapjaimat is. De semmi kibírhatatlan, nem nagyon szoktak terapeuták "feladatokat" adni amiket terápián kívül csinálnod kéne.

Igazából "foglalkozni" nem nagyon szoktam vele a szó jelentése szerint.

2021. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kapok házifeladatokat, mert a szorongás oldás a cél, fontos tudatosítanom a valós és a nem valós félelmek közti különbséget. Így mindennap eszembe jut, de nem zavaróan sokszor, sokkal inkább építően.
2021. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, gondolkozni szoktam a témákon, mert alapból be is ugranak. Szóval random, nem foglalkozok vele különösebben, csak néha pörög az agyam a beszélteken.
2021. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-ashoz hasonlo. Az agyam kattog a beszelgetesen. Eeg sokat szoktam agyalni. Nehany napja voltam, es pont az ules vegen beutott egy tema, ami elegge lenyomott. Azota azon jar az agyam, hogy miert bant(ott) annyira.

Meg naplot szoktam irni: leirom, hogy mi tortent, es kozben ujabb gondolatok jonnek.

2021. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a terápia elején az első 1-2 hónapban kb. rosszabb lelki állapotban mentem haza, mint mikor bementem. Aztán ahogy felszínre kerültek a problémák és kibeszéltem mindent úgy lett egyre könnyebb.
2021. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!