Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz lehet naplót...

Pszichológushoz lehet naplót vinni?

Figyelt kérdés
Rajzok vannak benne, meg egy-egy sor szöveg dátummal (hogyan éreztem magamat, mi zavart). A rajzok a gondjaimat ábrázolják. Azért gondoltam, hogy megmutatnám, mert elmondani nem tudom. Még nem voltam soha, de tervezek elmenni és nem tudom mi hogy megy. Ilyesmire szánnak időt?

2021. jan. 22. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Persze. Csak szedd össze a fotnos részeket, amiket még akarsz mutatni.
2021. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Jól teszed, ha elviszed és megmutatod neki.
2021. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is! Mi kepekkel dolgozunk (imaginacio), es mindig keri, hogy rajzoljam le, miket lattam. Igy ketszer beszeljuk at.

Olyan is volt, hogy meset irtam (o is kerte, de magamtol is csinaltam volna), es azt olvasta el, majd beszeltuk at. (Mindenkinek javaslom a meseirast. :) )

Sok sikert!

2021. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az nem gond, ha furcsák? Elég zavaros firkák és nem szép dolgokat ábrázolnak.
2021. jan. 22. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. A pszichológus nem megítél, nem elítél, hanem segít.
2021. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolgokat ábrázol. Akkor az érdekelni fogja. Vigyed csak!
2021. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!