Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra és szorongásra...

Depresszióra és szorongásra jó a magnézium +b6?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz tőle, de azért egy ténylegesen szorongó/depressziós embernek elsősorban nem magnéziumra van szüksége.
2021. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Én a terapeutát/pszichiátert ajánlanám, de persze minden embernek szüksége van magnézium + b6-ra.

Ha mindenáron táplálékkiegészítő kell akkor Sedacur Forte ha az nem válik be akkor Depridol és Xanax.

2021. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha ténylesen depressziós vagy, ez nem fog használni. Keress fel egy orvost, aki fel tud írni neked megfelelő gyógyszert.
2021. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2021. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A sedacur forte annyira jó, hogy megiszol vele egy pohár vizet, amikor beveszed.

Erős fájdalomcsillapítót, meg nyugtatókat ne ajánlgassunk már, egy a témában nyílván nem tájékozott embernek, diagnózis nélkül..


Irány a háziorvos, ő majd tovább irányít az illetékes pszichiáterhez.

2021. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Depresszió és szorongás esetén sokat segíthet az orbáncfű teát szokták javasolni, ha nem szeretnél gyógyszert szedni. Nyugodtan ihatod a magnézium és a B6 mellé.

Jobbulást!

2021. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hangulatváltozás. De olyan szinten hogy egyik pilanatban jól vagyok a másikban pedig hirtelen olya. gondolatok kapnak el higy mekkora szerencsétlen vagyok és kilátástalan az életem a jövőbe nézve ésélni sincs kedvem. Ezek a gondolatok hirtelen a semmiből jönnek. Ilyenkor nehezebben kapok levegőt, a mellkasomon és a gyomromon is nyomás van. Enellett rendkívül geledékeny és figyelmetlen vagyok.
2021. jan. 22. 20:41
 8/9 A kérdező kommentje:
*feledékeny
2021. jan. 22. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Az orbáncfű tea tényleg nagyon-nagyon jó! Sajnos én allergiás lettem rá, ezért abba kellett hagynom, ki is készített a legutóbbi leszokásom (nálam a nikotinelvonás tud nagyon durva depressziót okozni, szerintem a normálisnál súlyosabbat).

Csak ajánlani tudom, egyetlen hátránya, hogy nyáron az erős napsütés miatt problémás a használata.

Elvileg a ginko bilobának is van depresszióellenes hatása, ez utóbbiról viszont nincsenek olyan egyértelműen jó tapasztalataim, mint az orbáncfűről.

2021. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!