Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen személyiségi problémája...

Milyen személyiségi problémája van az alábbi illetőnek? ( többi lennt).

Figyelt kérdés
2x is talákoztam ilyen emberrel; nagyon rózsaszínűnek látja a világot, de ez nem optimizmus, sokszor elszakad a valóságtól,állandóan változtatja a véleményét, sokszor ellentmondd önmagának, és ha az ember kérdőre vonja, akkor idegbetegen kiakad, sokszor dührohamot kap és ököllel üti a falat, utána reszket mint a nyárfalevél, néha meg túl sokra tartja önmagát...szerintem ezek a jelenségek egy bizonyos betegségre utalhatnak, normális ép személyiség nem viselkedik így, csak nem tudom mi lehet ez a betegség, nem vagyok pszihiáter, de azért érdekel a téma, előre is köszönöm az ésszerű, nem gúnyolódó válaszokat!🙂
2021. jan. 22. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Autista
2021. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én azt hittem az Autisták nem tudnak kommunikálni értelmesen a külvilággal, akit én ismerek az dolgozik minden nap...🤔
2021. jan. 24. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bipoláris depressziónak gondolnám, olvass róla.
2021. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem Bipoláris depresszióm van, ezért sokat olvasok róla, de nekem soha sem volt sem dühkitörésem, se nem gondoltam rózsszínűnek a világot( 18-20éves koromig naív voltam mint minden fiatal), de 30 éves korára azért az embernek ,,benő a feje lágya"🙂 A kérdésemben említett személyek, 32 és 39 évesek voltak, egyikük fogyasztott füvet, a másik egyáltalán semmit, persze lehetnek a Bipoláris zavarnak fokozatai, valaki az egyik percben kitör a nevetéstől, olykor már azt hiszi az ember, (hogy be van drogozva) következő napján meg sír, igen találkoztam ilyennel is, de nem tudom, hogy pl.: a Bordline személyiségzavar nem hasonló-e, azért a gyermeteg naívság 30 éves kor felett már rendellenes, de ugyanakkor dolgozó emberek, ( a 2 említett személy) , persze spórolni képtelenek....nehéz tudomány a pszihiátria, de érdekes!Úgy értem az álomvilágot, hogy természetesnek tarják azt, hogy úgy éljenek mint a gazdagok, kevés munkával, nem bírják a parancsolgatást, az egyenlőség normális pl.Norvégiában, Dániában, de ha itthon élek, akkor tisztában vagyok vele, hogy itt jobban meg kell fogni a pénzt, mert csak úgy jutunk előre!🤔
2021. jan. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!