Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet nem ilyenekre...

Hogyan lehet nem ilyenekre gondolni, nem bebeszelni magamnak dolgokat? Erzem, hogy kezdek megbolondulni!

Figyelt kérdés

Alapinfok rolam: 20 eves, elsoeves egyetemista lany vagyok, aki boldog, de sajnos tavkapcsolatban el mar 2,5 eve.

Az utobbi 1,5 egyre tobb emberrol tudtam meg, hogy daganatos es borzasztoan megerint, mert 10 eves koromban meghalt a legjobb baratnom emiatt. Folyton arra gondolok, hogy biztos nekem is komoly bajom van (ha faj a fejem, akkor agydaganatra gondolok, ha szekrekedesem van, akkor pedig vegbelrakra, ha nehezen kapok levegot vagy akad, akkor pedig egybol az ugrik be, hogy biztos a tudommel van valami baj pl)

Nagyon figyelek magamon mindent.. Probalok egeszsegesen elni, szedek vitaminokat is, de ugy erzem hogy az allando stressz (vizsgak, az utazasi korlatozasokkal ritkabban talalkozhatunk a baratommal..) teljesen legyengit. Szeptemberben voltam rakszuresen, rontgenen, ultrahangon, vervetelen es akkor semmit nem talaltak, de felek, hogy valami kiujulhatott azota :( gyakori fejfajas, hetek ota tarto tusszoges, enyhe, de zavaro mellkasi fajdalom utalhat barmi ilyesmire? :(


2021. jan. 22. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 hát akkor ez is azt mutatja, hogy lehet a bezártság. valahogy én is azt veszem észre, hogy néha ki kell menni, valahogy ez a szűk tér mindig kicsit kevés. ezért is írtam. nekem is mindig emlékeztetnek kell magam, hogy menjek, mert olyan értelmetlennek tűnik. de valahogy mégis kell léleknek.


Esetleg szellőztess többet, ha nem tudsz kimenni még a karntén miatt (csak ne konvektor feletti ablakot, mert ott meg bejöhet égéstermék és attól is fájhat)

2021. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megprobalom majd! Mar orulnek ha elmulna.. Mar mindent is diagnosztizaltam
2021. febr. 20. 17:47
 13/16 anonim válasza:

igen,lehet a bezártság is. szerintem én is ezért képzelek be magamnak hangokat és csavarodtam be teljesen. közérzetem is romlott, egyszerűen néha még étvágyam sincs,semmi sem olyan mint eddig, szóval kétség kívül úgymond “az agyunkra ment a karantén”. én is ilyen beképzelős vagyok amúgy,de szerencsére még betegséget soha nem képzeltem be magamnak.

reméljük a kérdező minél hamarabb jobban lesz! :)

2021. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
oh és #7-es voltam,ez még igy lemaradt! :D
2021. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerencsere 4 napja vege a karantennak, azota minden nap kint vagyok
2021. febr. 20. 17:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hipohonder vagy. A pszichológus segíthet.
2021. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!