Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van vény nélkül kapható...

Van vény nélkül kapható nyugtató, amelybe nincs altató hatás?

Figyelt kérdés
Államvizsgám lesz. Személyes jelenléti, maszk miegyéb. Olyan stresszbe és idegállapotba vagyok már most is, hogy az kibírhatatlan. Ha ott személyesen bent kell lenni akkor ha leülök biztosan elfogom magamat hányni, már attól is, hogy normálisan nem fogok levegőt kapni a hülye maszkban az idegtől.
2021. jan. 22. 23:39
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Igen lehet kapni a Dm boltban, natur gyògynövényes nyugtatòkat! Nézz utànna! Minden jòt!
2021. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha gyomorgörcsöd is van a stressztől, akkor az orvosi pemetefű cukorka segít. kipróbáltam :)
2021. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En elotte egy hettel elkezdenem szedni a nux vomica-t, occulint vagy sedatif pc-t. Utobbi ketto egyeseket almosit, engem nyugtatott mikor nagyon feszult voltam, a nux vomica meg tobb dologra is jo.

Probalj meg lazitani, ez a legfontosabb, hogy nyugodj le, ne ilyenen gondolkozz, hogy "biztosan ez meg az fog tortenni"! :)

2021. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ilyenen kéne gondolkozni, ebbe igazatok van. Már a tanulástól is besokalltam, főleg h teljesen másképpen kell, mert nincs kidolgozási idő és rengeteg olyan tétel van, ahol kapcsolási rajzok kellenek és teljesen más tanulási folyamatot igényel így...kivagyok már ettől, az is lehet h jobb lenne lemondani és menni nyáron.....
2021. jan. 22. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi szégyen, én az államviszga előtti napon éjfél környékén sírva hívtam fel anyámat, hogy akkor is szeretni fog-e ha megbukok
2021. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, mar mindjart vege! Ne tanulj ejjel nappal, delutan/este aludj jokat es kapcsold ki az agyad, minden jol fog alakulni. En stresszhelyzetben soha nem tudtam jol teljesiteni magamhoz kepest, egyedul mikor versenyeztem, de tanulmanyokkal kapcsolatban minden erettsegim par ponttal kevesebb lett, mint amit ki tudtam volna hozni magambol. Felesleges nyarig ulnod rajta
2021. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem jó volt végig a tanulmányi eredményem. Szakdolgozat 5-ös lett, így záróvizsga témakörökre ketteseket kell kapnom és akkor jó minősítésű lesz a diploma, ha hármas lenne akkor jeles. De bőven megelégszem a jó val :D. Csak ne kelljen mentőt hívni hozzám. :D
2021. jan. 22. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek ott a mentok, nem lesz rajuk szukseg! Az ilyen gondolatokat verd ki a fejedbol!
2021. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!