Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » GAD 19 eves fiu vagyok....

Porsie kérdése:

GAD 19 eves fiu vagyok. Elvesztettem az osszes baratom,minden kapcsolatom tonkrement. De mar leszarom. A terapeutam megalapitota,hogy Generalizált Szorongo beteg vagyok. Szóval GAD. Meg lehet ettől teljesen szabadulni? Mert nem tudom élni az eletem

Figyelt kérdés

Őszinte valaszokat/véleményeket szeretnék itt olvasni. Hozza értő/betegségben elő emberektől. Köszönöm #GAD

#Szorongás



2021. jan. 24. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel a betegséggel küzdök, bár kapcsoltataim sose voltak igazán. Szerintem meg lehet tőle szabadulni, vagyis a pszichológusom ezt mondta. Szóval hogy nekem sikerül e azt nem tudom. Elég rendesen megkeseríti az életem minden szempontból, de mostmár próbálok beletörődni. Legbelül mindig is ilyen voltam és miután kiderült igazából egy kicsit megkönnyebbültem. Sokat nem vesztettem hiszen nem volt mit de remélem neked sikerül felépülnöd és újra barátokat szerezned.
2021. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen voltal mindig mert gyerekkorodban jott letre nalad. Es valoszinuleg introvertalt ember vagy. Az en psihologusom azt mondta hogy nem tudok megszabadulni tole csak csokkenteni a tuneteket. Nekem mar ra ment a szivemre is,szoval jol jartam :)) Szerintem meg nem kene beletorodj.. hanem minden lehetot megtenned hogy javuljon az allapotod. Gondolj a celjaidra,es gondolj arra hogy ha el tudok oket erni ezzel a betegseggel.
2021. jan. 24. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobban járnék ha elkezdenék foglalkozni a problémával, de őszintén szólva megtanultam ezzel élni. Nem jó érzés persze és sokszor zavar amin próbálok változtatni, de a személyiségem nagy része a betegséggel együtt olyan amilyen. Ezzel nőttem fel és igen meglehetősen introvertált is vagyok. Ha elhagyom egy részét és elkezdek jobban lenni, teljességében úgy sem tudom elhagyni. Lehet hogy ezzel könnyebb élnem így. Mondjuk a mellé társuló eszeveszett maximalizmus sem könnyíti meg a helyzetet. Szóval valószínűleg minél előbb kezdenem kell valamit magammal nehogy összeroppanjak idegileg...
2021. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis van gad szorongas depi panik magasvernyomas stb tok jo igy elni... 25 evesen.. nem tudom mikor lesz vege szerintem akkor ha kinyulok akkor tuti megszunik ez a sok szarsag
2021. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!