Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dezodor függő vagyok! Lesznek...

Dezodor függő vagyok! Lesznek elvonàsi tüneteim?

Figyelt kérdés
Már hetek óta csinálom azt hogy belefújom a számba a dezodorokat hogy elkábuljak, azt hiszem eléggé rászoktam! Le akarok állni! Lesznek elvonàsi tüneteim ha abbahagyom, vagy csak pszichésen fogok kattogni egg ideig?

2021. jan. 24. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Azèrt szoktam rá mert hihetetlenül el tudja terelni a gondolataimat és ha csinálom (általaban teli dezodoros flakonnal) azon kapom magam hogy 10 perce gondolkozok a semmin, sokszor olyan dolgokon amik nem is léteznek csak hallucinációk!
2021. jan. 24. 16:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég xd


Nem vagyok biztos benne, hogy ez hallucinációkat okozna, de te tudod, sosem próbáltam.


De kérdésedre válaszolva:


Minden függőség abbahagyásakor jelentkeznek elvonási tünetek, melyek leginkább a vágyott cselekvés/szer utáni sóvárgásban és ingerlékenységben merülnek ki.

2021. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig okoz hallucináciòkat, egyszer badtrippem volt ami annyiból állt hogy tudatosult bennem hogy ez amit látok és hallod nem igazi és akkor sem múlt el és folyamatosan újra és újra megjelent ugyanazokat a hangokat kiadva és már kezdtem megijedni hogy meg fogok őrülni és hogy ez örökké idegesíteni és kísérteni fog
2021. jan. 24. 16:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Szinte állandóan akusztikus hallucináció az is hogy olyan mintha öntuadtra ébrednének a szerveim, és beszélnének hozzám de nem értem mit mondanak csak hallok egy valamit beszéd szerű valamit amikor fùjom mintha a tüdőm beszélne hozzám
2021. jan. 24. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz tőle függő és lehetnek elvonási tüneteid is. A jó hír, hogy marha gyorsan leépülsz tőle, tehát gyorsan rá fogsz jönni, hogy ezt vagy abbahagyod, vagy k*rva keményen meghalsz. A rossz hír ugyanez.

Keress szakszerű segítséget (addiktológus segít) és egy támogató közeget, akik bátorítanak, hogy inkább a hónaljadra fújd a cuccot. De tényleg.

2021. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos erős borderline személyiség zavarom van, ezért sincs meg bennem az a kellő undor ami visszatartana.
2021. jan. 25. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:
A leèpülés visszafordítható?
2021. jan. 25. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem válaszolok, mert 1. nem is tudok erről sokat, 2. legalább ennyi sarkalljon, hogy felkeress egy orvost ezzel a gonddal. Hidd el, nem fog kiröhögni, hanem segíteni fog.
2021. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!