Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki mással is volt már...

Valaki mással is volt már olyan, hogy nem alszik de már álmodik?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult, hogy csak fekszek az ágyon eléggé fáradtan de még nem alszok de ha becsukok a szemem akkor konkrétan már elkezdődik egy állom de ha kinyitom a szemem megszakad az álom.

2021. jan. 24. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Régen velem voltak ilyenek többször is.(de akkor sokat drogoztam)
2021. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Sőt olyan is van, hogy ha beszélnek hozzám, akkor pl. azt mondom amiről éppen álmodok. Elég cikinek tartom,és nem azért, mert ciki volna amiről beszélek. De a nagy fáradtság ezt hozza.
2021. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és párszor már teszteltem is ezt. Fekszek, hallgatok pl egy ismeretterjesztő filmet. Hallom a műsort, értem is, tudom, h miről van szó, de közben már álmodok is vmi teljesen mást. Engem szórakoztat ez.
2021. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha volt már
2021. jan. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is. Egyszer olyankor azt álmodtam, hogy alvásparalízisem van.😱 Nem volt nagyon ijesztő.
2021. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!