Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián miért szednek...

Pszichiátrián miért szednek be mindent?

Figyelt kérdés
Megértem hogy a gyógyszereket, öveket beszedik, de most egy tusfürdőt vagy fésűt miért? Egyébként még nem voltam bent, unokatesóm mesélte, és ez most foglalkoztat. Nem zárt osztályon volt, és nem is voltak öngyilkos hajlamai.

2021. jan. 25. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Talán már sok mindent látták, és jobb a békesség alapon csinálják. Gondolom ha megissza a tusfürdőt, a gyomor mosás is egy plusz teher a személyzetnek meg a betegnek is. De egy fésű akár fegyver is lehet, bökős, kemény, jól odalehet vele sózni ha olyan fajta.
2021. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos már rengetegszer voltam pszichiátrián, de tisztálkodó szereket be lehetett vinni. Első éjszaka a megfigyelőbe tényleg nem engednek szinte semmit, de másnap a nyílton visszaadják a személyes holmit.
2021. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Tükör összetörheto, az az eles targy. A tusfurdo lehet momdani “vegyszernek” mivel lehet gyomormosast csinaltatni vele aki megissza. Az uveggel pedig vagdosast..
2021. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!