Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem - ha 36...

Mi lehet a baj velem - ha 36 évesen már várom a halált?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nem tudok bánni a pénzel, így ha egyedül kell megélnem rövid időn belül hajléktalan leszek.

A másik hogy szenvedélybeteg is vagyok. A drogok miatt nem tudok általános életet élni, és akárhogy próbálkozok egyszerűen mindig visszatér a függőségem.

Az egész életem tuti biztos hogy nem tudom már rendbe hozni. Ezek a rossz szokások, berögződések, hajlamok - sokkal erősebbek nálam!

Mindenki mondhatja hogy gyenge vagyok, de nem érzem hogy ebben az egészben én valaha is győzhetnék.

Ezért minden problémák közepette nem azon dolgozom hogy megoldásokat találjak (mert ugye nem is hiszem hogy meg tudnám oldani) így a szabad időmben azon gondolkodom hogy fogok majd meghalni. Hogy vajon milyen lesz a vége, és hogy úszhatnám meg minél kevesebb szenvedéssel..

Ez miatt hogy csak ezt az egyetlen végkimenetelt tudom elképzelni, már tiszta depressziós vagyok. Sajnos a drogokba is visszaestem, és kemény drogokkal lövöm magam ha megtehetem.

A barátokat, és akik közelebb álltak hozzám már mind becsaptam, hazudtam nekik, és így senkire sem számíthatok. De végül is ezért vagyok itt ahol, és azért is nem ér semmit az életem.

Mégis szomorúnak érzem ezt hogy ebbe a megoldhatatlan helyzetbe kerültem.

Ez milyen betegség lehet? Tényleg csak hülye vagyok ahogy mindenki mondja? Egy bolond. Kb lehet tényleg nem vagyok normális..

Egyedül van bármi esély még ebből kijönni? Vagy egyszerűen csak tovább reménykedhetek benne hogy egyszer csak vége lesz?



2021. jan. 25. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Mit hazudtál a barátaidnak? Nagyon sokan hazudoznak csak letagadják, te legalább beismered.
2021. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindenképp menj el egy pszichológushoz. Lehet a drogok miatt lettél ilyen kilátástalan. És nem vagy bolond. Egyedül kevés esélyed van kijutni ebből.
2021. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Én 53 évesen kb. ugyanezt írhattam volna. Nekem talán egy-két évem lehet még a hajléktalanságig. Senkim nincs és már nem is számítok változásra az életemben, mert évek óta ezt várom, közben minden egyre rosszabb. Sokszor küzdöttem, sokszor álltam fel a padlóról, de hiába, most már nem megy, belefáradtam. Azt hiszem, feladom.
2021. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1, Össze vissza kamuzok mikor be vagyok állva. Pl olyankor mindenhez értek, de most legutóbb azt nem akartam hogy megtudják hogy mikor kezdek dolgozni. De ezt is csak azért, mert fizetéskor tuti egy csomóan hívogatni fognak. Én meg persze nem tudok bizonyos dolgokra nemet mondani. Aztán később ez is kiderült, meg más dolgok is.. Így hogy mondhatnám hogy a barátaim. Ha már ennyire sem bízok meg bennük. Mondjuk igazából szerintem nem is barátaim, de nekem nincs más akivel ennyire közeli kapcsolatban lennék..
2021. jan. 25. 16:34
 5/18 A kérdező kommentje:
Teljesen átérzem a helyzeted #3. Sajnos én sem látok innen kiutat..
2021. jan. 25. 16:38
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ezzel nem vagy egyedül, én pl elég jól érzem magam és mégis pár dologban hazudtam barátoknak, mert vannak akiknek muszáj, mert ha nem teszem nagy kalamajkát csinálnak. Inkább keress olyanokat akik értik hogy ha hazudsz akkor miért tetted, és akkor azok igazi barátok.
2021. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
En 25 evesen varom mar a halalt.
2021. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7, Veled is együtt érzek.
2021. jan. 25. 19:15
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezt én úgy látom hogy bennem van a hiba. Mármint én vagyok a hibás. Nem tudok bánni sem a pénzel, sem a drogokkal. Rossz a hozásállásom a dolgokhoz, és ezért a világban nem tudok érvényesülni. Mindenki azt mondja hogy semmit nem érek, és régen ezen jót nevettem - mára belátom hogy igazuk van. Tudok néha nevetni, de ez is már inkább egy álarc, és mivel túlságosan naiv is vagyok sokszor tényleg úgy viselkedek mint egy őrült. De lehet hogy tényleg az vagyok, visszanézve miket csinálok.


2, igazad van mostanába azért vagyok folyton megzuhanva mert már követni sem tudom mikor milyen szereket nyomok be.

Sajnos ide már jöhet akármilyen pszichológus, pszichiáter - mert azt nem hiszem hogy én még bármitől meg tudnék változni. De ez is az én hibám. Hiszek azért a rendszerben, az univerzumban, az életben - és abban hogy több van itt mint ami látszik. A sors majd rám méri a csapásokat amiket még megérdemlek. Talán semmi sem volt véletlen. Én voltam kevés ehhez az élethez. Bizonyára megérdemlem a sorsot ami ezután vár rám...

2021. jan. 25. 19:25
 10/18 anonim ***** válasza:
"Mindenki azt mondja hogy semmit nem érek". Na ezeket rúgd seggbe, legalább gondolatban, felejtsd el őket mert lehúznak. Sokan vannak, de hát innen szép nyerni. Vannak normális emberek is akik sose mondanának ilyet másoknak, max ha bánt valakit akit szeret. Lehet bosszúból mondtak ilyeneket neked. Próbáld meg kideríteni az okokat inkább.
2021. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!