Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ezt túléljem,...

Mit tegyek, hogy ezt túléljem, mert már gyakran úgy érzem, hogy nem akarok élni? 23/L

Figyelt kérdés

Még sose volt kapcsolatom, még sose csókolóztam és még szűz vagyok. A középiskolában bántalmaztak az osztálytársaim. A magánytól már beteg lettem, meghíztam, inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés és PCOS is van.

Elegem van már ebből a beteg világból, hogy a férfiak bántalmaznak. Már az ismerkedés során is érződik, hogy engedelmeskednünk kellene nekik. Nem tudom, hogy hogy merészelik ezt az undorító stílust. Mindenért a nők a hibásak, de azt nem veszik észre, hogy ők hogy tudnak viselkedni a gyengébbik nemmel.

Sajnos 19 évesen már voltam szerelmes egy akkor 24 éves fiúba, ő is bántalmazott azzal, hogy nem szólt időben, hogy nem akarja. Egy napon a Facebookról értesültem róla, hogy lett barátnője...😔



2021. jan. 26. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom, azokat amik Veled történtek :/

Hidd el, hogy vannak rendes fiúk; egyáltalán nem mindenki bántalmazó (sőt, nagyon kevesen vannak az olyanok). Csak eddig nagyon nem volt szerencséd.

Ne dobd el az életed ezek miatt! Egy értékes, csodás lány vagy :)

2021. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
23 éves vagy még annyira fiatal vagy. A férfiakat meg hagyd a fenébe csak érezd jól magad bulizz spórolj utazasokra rajzolj keresd meg azt a dolgot ami a legjobban érdekel kezd el azt azzal az adott dologgal valamit. Nem csokoloztal és még szűz vagy? Kit érdekel csak saját magadra hallgasd csináld azt amit te szeretnél és te gondolsz. Meg az is egy jó program ha mondjuk csúnya ruhákat alakítasz át a te izlesedre. Ha én 23 éves lennék atya isten mennyi új dolgot próbálnak ki. Ne öld meg magad pár idióta miatt. A szerelem egyszer mindenkire rátalal. Az élet menő 😎
2021. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%

Az már bántalmazás ha nem szól időben?

Igazából ha nem vagytok még együtt, addig kB azt csinál amit akar, ne vedd fel bántásnak, felnőtt ember vagy te is.

Az meg szerintem, csak a személyiségen múlik, hogy egy kapcsolatban ki az alfa :D

2021. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Aki még utalkozni jön ide annak meg taka van 😡🤬😠👿. A kettesnek pedig teljesen igaza van. Meg ha kicsit hisisabb vagy akkor mi van? Semmi. Ha vekonyabban jobban éreznéd magadat akkor magadért senki másért akkor kezdj el kicsit sportolni. Próbálj ki sok új dolgot! Bár lehet hogy így a korona miatt nem lehet nagyon akkor pl. Kezdj el növényt termeszteni házilag és menő mert akkor ez bio, próbálj ki új recepteket és mondjuk játszd el hogy a konyhafőnökben vagy mert az is tök fun., csinálj magadnak új hajakat, hallgasd a kedvenc zeneidet. ✨✨✨Ez csak pár ötlet de még millió van. Kísérletezz!
2021. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

"Már az ismerkedés során is érződik, hogy engedelmeskednünk kellene nekik"

Ha valaha is ezt érzed egy fiúval kapcsolatban, akkor nagyon gyorsan offold a fiút és vissza se nézz!

Vannak nagyon klassz srácok. Egészen addig, amíg konkrétan nincs kimondva, hogy egy pár vagytok, addig ne is tekints rá úgy, mint a párodra. Hisz nem az! Csak ismerkedtek. De ez nem zárja ki, hogy közben mással is ismerkedjen. Légy nagyon türelmes, a fiúkkal ne siess el semmit, és amíg egyedül vagy, próbáld élvezni az egyedül létet is. Amúgy sem lenne egészséges, ha a párod válna majd az életeddé. A pasik nem szeretik, ha a lányok rájuk akaszkodnak és nincs saját életük.

2021. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen eddig rosz pasikat fogtál ki hidd el vannak rendes pasik is biztosan te is találsz

olyat aki úgy fog szeretni ahogy vagy

2021. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az írásodból kicsit az látszik, hogy feladod, pedig nem szabad. Vannak normális férfiak is. Ha pedig elégedetlen vagy a külsőddel, tényleg sportolj. Nem kell nagy dolgokra gondolni, fuss, vagy kocogj rendszeresen, vagy tornázz. Először magaddal kell rendben legyél, utána találhatsz rendes srácot. De ha lehet, tényleg hagyd az ilyen hímsovinisztákat, akik alárendeltként tekintenek rád. Ismerkedj a neten akár, beszélgessetek az első találkozás előtt sokat, és ha nem szimpi, akkor majd ír a következő. Ha ő sem az, akkor majd az azt követővel beszélgetsz. De lehet egyszerre többel is ismerkedni, amíg nem vagytok kapcsolatban. Valamelyik csak normális lesz.
2021. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy pont fordítva áll a dolog ? Talán te vagy, aki nem kezeled az embereket kellő távolságtartással és többet képzelsz bele a kapcsolatba, mint amennyi van benne ?
2021. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3: hát hogyha én érzem, hogy tetszem valakinek, akkor időben mondom neki, hogy beszéljük meg,hogy mi legyen.🙂

Szerintem csak örült a szimpátiámnak. De nem úgy viszonozta...

Így én sérültem

2021. jan. 26. 14:51
 10/16 A kérdező kommentje:

5: sajnos mivel kedves volt, így azt éreztem, hogy "megvan"

Mondták idősebbek is, hogy soha semmit nem veszünk készpénznek

2021. jan. 26. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!