Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanax vagy a frontin milyen...

A xanax vagy a frontin milyen érzést ad?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Semmi jót
2021. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Xanaxot nem használtam, de Frontint és Rivotilt egy-egy alkalommal igen, mikor nagyon feszült voltam, és nem tudtam elaludni. Álmosságot okoz, tompultságot.
2021. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
Elsősorban álmos leszel 😅 nekem legalábbis fáradság érzetemet mindenképp fokozta
2021. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a hatóanyag, ugyanazt eredményezi. Elsőre álmosságot.
2021. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Felszabadulást a gázos gondolatoktól. Aki pl szoc fóbiás és sokkot kap egy bavásárlásnál, ott a fronya hatására ezek nem jönnek elő. Elmúlik a szorongás, és a buta öngyötrő gondolatok. Viszont ez csak ideiglenes, és állandóan szedni kell. Egy idő után jöhetnek elvonási tüneteke is, ha nem szedi be az ember. Ezek pedig még ráraknak 2-3 lapáttal az alap problémákra.

Ha valaki nem tudja irányítani, vagy nagy dózisban drogként használja, akkor full leszedál. Több 10 mg úgy ki tud ütni hogy az ember gyakorlatilag semmire nem emlékszik, vagy napokat átalszik, vegetál. Lehet menekülésre is használni, de általában nem lesz jó vége a dolognak...

2021. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
K****ott jó inkabb ne szedd. Bár ne próbáltam volna ki 2 éve. Ellazulsz és nem lesz egy gondolat se a fejedben. HA iszol rá nagyon eufórikus, halálos rohamokat okozhat(az elvonása is) szóval ne játtsz vele.Csak akkor szedd ha orvos írta fel és úgy ahogy mondta!
2021. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan az a hatóanyaga és 0,25-1mg-ig megy mindkettő.

Hát ellazít, rászoksz adagot kell növelni függő leszel, alkoholt iszol rá, bár jobb esetben csak addig használod amíg meg nem teszed az első lépést és leállsz, nem a tabletta a megoldás.

2021. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ellazít, megnyugszol, kicsit betompulsz, ha többet veszel, vagy érzékeny vagy rá, akkor elalszol.
2021. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az csak más "márka" ha korházban feküdnél és az egyik nem lenne a másikat kapnád.
2021. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!