Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor lehet menni újra személy...

Mikor lehet menni újra személyesen pszichológushoz(TB-s)?

Figyelt kérdés
Nem tudja valaki véletlenül, hogy mikor fogják enyhíteni a korlátozásokat?

2021. jan. 27. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak, akik vállalják személyesen, maszkban. Utána kell kérdezni, ki hogyan vállal terápiát.

A korlátozások feloldása sajnos elég bizonytalan, talán ha jól haladnak az oltások, lehet reménykedni.

2021. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat. sajnos az én pszichológusom nem vállal személyesen(TB-S), és már nagyon el vagyok kámpicsorodva, de akkor ezek szerint nincs sok remény :(((
2021. jan. 27. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nehéz elszakadni attól, aki bevált. Kipróbáltad egyébként, milyen online ,,járni" hozzá? Egy kedves barátom is most online folytatja és azt mondta, kicsit kényelmetlen, de azért így is majdnem olyan hasznos. Persze tudom, hogy emberfüggö, de talán jobb ez, mint a semmi.
2021. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is online járok jelenleg, szerintem nagyon jo így. Érdekes kiprobalni így is :)
2021. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!