Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt hozzám hasonlóan...

Van itt hozzám hasonlóan olyan aki sokat gondolkodott a világról?

Figyelt kérdés

Nap min nap ezen kattog a fejem, de mindig oda jutok ki hogy nincs értelme.

Egész eddigi életemben mindig falakba ütköztem. Szeretek írni de kevés az időm vagy vizsga lesz, vagy pénz kell kiadatni. Barátnőt szeretem volna, egy társat akivel közösen lépünk előre, de mindig valami közbejött. Mindenhol falakt tapasztalok, de már meguntam.

Arra jutottam, hogyha lenne újjászületés akkor sem lenne sok értelme ennek az egésznek. Rettentően ki vagyok égve egyedül csak az irodalom érdekel, de manapság igen nehéz kiadatni valamit is. Brendon Hekett is hobibból ír sci-fiket, mellette dolgozik.

De ez most tényleg mellékes.


Egyszerűen nem látom értelmét semminek, minden napom egyforma. Kiskoromban vittek sokat külföldre szóval az sem kikapcsolódás. Megy egyébként is egy hét ízelítő csak. Kilátástalannak látom a jövőm, sötétnek.


25/F



2021. jan. 31. 19:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a világunk csodás, érdekes és gyönyörű. Remélem, hogy mihamarabb észreveszed te is.
2021. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pár helyre jelentkeztem, nem kelletem sehova. A gyárban is kinéznek ha okos vagy és kilógsz a tömegből.
2021. jan. 31. 19:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos lennél, nem szeretnél gyárban dolgozni.
2021. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
1-es, én nem így látom nincs mit szeretni benne egy merő szenvedés az egész ha valami is kicsit is hibádzik. Mindennek együtt kell állni és akkor jó de egyébként nem.
2021. jan. 31. 19:10
 5/27 A kérdező kommentje:
De valahonnan kel pénzt szereznem és diákmelóban már dolgoztam szalag mellet.
2021. jan. 31. 19:11
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy az más. Azt hittem, hogy már megszerezted a diplomát. Egyébként ez csak ideiglenes, amint elkezdesz dolgozni, élni, minden megváltozik. Milyen szakon tanulsz?
2021. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Serdülőkorom óta én is ilyenekre gondolok, ezt tapasztaltam.
2021. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hiszel Istenben?
2021. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Bár voltam egyetemen fizetős önerőből de nem nekem találták azt ki ebben a formában biztos nem. A magolás nagyon nem megy.


Két okj van. Igen tudom... de valahol el kell kezdeni.

2021. jan. 31. 19:15
 10/27 A kérdező kommentje:
8-as deista, panteista, agnosztikus vagyok :)
2021. jan. 31. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!