Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok olyan könyveket ,...

Ajánlanátok olyan könyveket , amelyek segítettek nektek "pszichológus helyett"? (motiváló, önismereti stb.)

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam eldönteni melyik kategóriába írjak, de itt talán jobban a célcsoporthoz ér a kérdésem.

2021. febr. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
örökölt sors
2021. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alabbiakat tudom ajanlani:

- Onbecsules (ket francia szerzo irta, megertettem, hogy alacsony onbecsulesu emberkent hogyan mukodok)

- Susan Forward: Erzelmi zsarolas (ebbol lathattam, hogy en miert leszek aldozat)

- Shannon Thomas: Gyogyulas a rejtett bantalmazasbol (ismet ravilagitott, hogy miert lehetek aldozat)

- Az Orokolt sors-ot en is tudom ajanlani. Sok mindenben elgondolkdtatott.

Ezeket forgatom rendszeresen, idorol idore eloveszem :) (jarok pszichologushoz is, es sokszor jo volt megbeszelni vele az olvasottakat, amikkel nem ertettem egyet)

Jo olvasast!

2021. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a kifejtettet!:)
2021. febr. 3. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Almási Kitti - Bátran élni (van egy előadása is a YouTube-on ezzel a címmel)
2021. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!