Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok sík ideg,milyen...

Mitől vagyok sík ideg,milyen szakrendelésre menjek?

Figyelt kérdés
Állandóan ideges vagyok...,a munkahelyemen egyik hülye egész nap idegesít,teljesen kiborít,minden mozdulatomat figyeli, mindenre rákérdez,nem hagy békén, már a munka rovására megy, állandóan szekíroz,beszólogat.nem tudok semmire figyelni,ha otthon vagyok, akkor is csak az eltelt nap jár az eszembe,szó szerint alkoholba folytom bánatom,.már mindentől remegek, rettegek.minden kiesik a kezemből , a környezetemben lévő tárgyak minden ok nélkűl, leesnek a tárgyak körülöttem.mit csináljak? milyen orvoshoz menjek?melyik szakrendelés venne fel 12 hét táppénzre,hogy kicsit megpihenjek? mit mondjak a szakorvosnak? mondjam, hogy ideges vagyok egész nap? házi orvoshoz ha elmegyek,nem foglalkozik semmivel, csak megméri a vérnyomásom,arról nem is szólva, hogy nem fogad mert járvány van. hová forduljak? magán rendelés is jó, de maszek felvehet táppénzre?

2021. febr. 3. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
nem 12 hét, 1-2 hét táppénz.
2021. febr. 3. 21:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem felvett a háziorvos is egy hétre, amikor úgy mentem be hozzá hogy nem bírtam beszélni a bőgéstől. Meg felírt Frontint is. Szóval szerintem próbálkozz a házidokinál, mondd meg hogy kimerültél idegileg és nem engednek el szabadságra.
2021. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kèrdezô! A házi orvoshoz kell menned, mert ô tud kiirni, ès beutalni további vizsgálatokra, Mond meg neki, hogy nem tudod ellátni a munkádat, idegessèg van egèsz nap rajtad.
2021. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem 12 hét,1-2 (egy-két hét) táppénzre gondoltam.ebből az elírásból látszik, hogy sík ideg vagyok! a kérdés még mindíg aktuális.
2021. márc. 26. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon erős szorongás. Nekem így kezdődött majd helyes kis pánikroham és total kikészültem. Ott is hagytam, de soha többet nem hozom magam ilyen helyzetbe! Azóta még 2 munkahely volt amit otthagytam, az egyik rettentő mérgező környezet volt a másik extra fos kizsákmányolás volt és MOST találtam meg a helyem
2021. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!