Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az emberektől, azt...

Félek az emberektől, azt hiszem, hogy ártani akar nekem sok ember. Nem tudom, hogy miként múlhatna el ez a félelem?

Figyelt kérdés
Régen sokan piszkáltak, és kialakult bennem egy ilyen érzés.

2021. febr. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával próbálkozt, ha van lehetőséged rá.
2021. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bennem meg zárkózottság alakult ki mert régen hajlamos voltam idétlenül viselkedni és nagyon sokat beszéltem ezért sokan kerülték a társaságom. Mostmár nagyából leszoktam erről a viselkedésről. Én azt mondom hogy először próbálj meg rájönni hogy miért piszkálnak véletlenül sem akarlak megbántani de lehet hogy van neked is vmi tulajdonságod ami nem tetszik az embereknek utánna próbálj meg ezen változtatni és először próbáld meg magad ezt a félelmet leküzdeni ha nem megy keress fel egy pszihológust.
2021. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pszichológus nélkül évek hosszú munkája lehet, hogy ezt feldolgozd. Esetleg próbáld meg elengedni a haragot azok iránt, akik bántottak. Próbáld meg szeretni, és elfogadni magad, egy egészséges önkép nagyon sokat segítene.

Egyébként nem baj, ha valamennyire félsz az emberektől, a gond akkor kezdődik, ha ez már kóros, ha pl. megakadályoz téged a mindennapi tevékenységeidben, vagy céljaid elérésében.

2021. febr. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
paranoiába kergettek :/ pszichológus segít
2021. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pszichológus
2021. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem alaptalan :/
2021. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint nem félek, rosszul írtam. Hanem ilyen ellenszenvet érzek, de nem mindenki iránt, hanem csak aki lekezelő, bunkó velem.
2021. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Járj sokat emberek közé. Nem mindenki piszkál, vannak akik nagyon kedvesek. Ha meg új emberek akkor nem ismernek annyira hogy bármiért piszkáljanak.

Nekem is volt ilyen érzesem de aztán sokat jártam postára meg boltba és egy idő után elmúlt. Ha valaki negatív, az az ő baja, nem kell vele foglalkozni.

31/F

2021. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!