Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szsrintetek az nem gáz, ha...

Szsrintetek az nem gáz, ha egy pszichológus azt állítja, 5 éve nem dolgozik a szakmájában, mégis tudom róla, hogy évek óta fogad pácienseket rendszeresen?

Figyelt kérdés
Még nekem is mondta egyszer, hogy járnak hozzá, meg ajánlgatta, hogy járjak hozzá "beszélgetni"...
2021. febr. 5. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan meg van rá az oka,hogy ezt mondja.Magánpraxisa van,vagy államilag dolgozik?
2021. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincsen praxisa. Egy cége van, de az mással foglalkozik.


Gondolom "nem hivatalosan" fogad pácienseket, állítólag annyit, hogy alig lehet időpontot kapni hozzá...

2021. febr. 5. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Adócsaló.
2021. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Elképzelhető hogy egy könyvhöz végez csak esettanulmányokat?
2021. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, azért fogad évek óta pácienseket, nyilván...
2021. febr. 5. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Most nem mindegy. Mindenhol adót csalnak. Van egy cége más profillal, gondolom főleg abban dolgozik. Ezért nehéz hozzá időpontot szerezni. Ha meg jól működik és segít, akkor mindegy hogy ő hogyan intézi a dolgait. Te másnak is fizetnél, úgyhogy részedről lényegtelen. A lényeg az, hogy értsen a dolgához
2021. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De én úgy tudtam, ehhez engedély stb. kell, szigorú szabályok. Nem csak van egy diplomám és privátban kezelgetek embereket...


Nyilván falun senki nem ellenőrzi, de ez nagyon gáz... Attól, hogy van egy cége, még nem végezhet valaki pszixhológusi tevékenységet, meg terápiát LEGÁLISAN tudtommal.

2021. febr. 5. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Jó pszichológus? van végzettsége?, a falun állítják hogy nincs praxisa?

A falun mondják hogy nem adózik? Honnan tudod milyen cége van? Mert a falun azt mondták? Van más a faluban pszichológus? Miért nem ahhoz mész?


Amúgy senki adóbevallásába nem látsz bele, még falun sem. Ha nem tetszik ez menj máshoz.

2021. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Magyarországon magánrendelőt pszichológus akkor nyithat, ha rendelkezik Működési Engedéllyel és megfelel bizonyos szakmai követelményeknek, szakvizsgákat tett le, pl. klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta szakvizsgát.


Nyilván nem az, hogy van egy tök mással foglalkozó cége. Most lehet megijedt,hogy valaki feljelenti, ezért tagadja, hogy 5 éve nem dolgotik pszichológusként. Vagy bevonták neki, én inkább erre tippelek. Mert egy kib..szott pszichopata mellesleg, aki kihasználja a hozzájáró embereket, utána meg röhög rajtuk, hogy "bolond", meg kipletykálja őket... Pl. mert vékony valaki, mindjárt hozzá kellene járnia....

2021. febr. 5. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem praktizál, hogy tudja meg a sok ember, aki jár hozzá, hogy lehet hozzá menni? Ennyi ismerős ismerőse van?
2021. febr. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!