Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus (tb) MMPI...

A pszichológus (tb) MMPI tesztet csináltatott, de értékelhetetlen lett, gond ha megmondom, hogy új tesztet kérek?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam nála. A pszichiáter küldött. A pszichiáterem elérhetetlen. Nagyon gáz, hogy e-mail-ben ráírtam a pszichológusra, hogy új tesztet szeretnék? Másfajtát persze, ha ez rólam nem ad értelmezhető eredményt. Az orvosom asszisztense egy paraszt, és az orvost sem hajlandó adni. Kioktat, a múltkor még időpont se akart adni. Ezért írtam e-mailt megkerülve az asszisztenst a pszichológusnak. Így az orvos sincs tájékoztatva. Ez így nagyon gáz?
2021. febr. 5. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
De miért lett értékelhetetlen? Interneten is vannak fent ilyen tesztek, bár nem tudom, hogy az a teljes verzió-e vagy sem. Épp tegnap csináltam, kb. 106 kérdés volt.
2021. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez 500 feletti
2021. febr. 5. 18:49
 3/14 A kérdező kommentje:
És ez nem internetes, hanem pszichológus által elemzett teszt. Internetes nem hiteles. Ha az értelmezési skálák túl maga pontszámot alkot pl lehet értelmezhetetlen. De én se értek annyira hozzà
2021. febr. 5. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

hát, leharapni nem fogja a fejedet, de nem biztos, hogy így önkényesen - hogy nem a pszichológushoz jársz - kérhetsz egy másfajta tesztet

egyébként ez tb-s pszichiáter meg pszichológus? mert én nem vagyok benne biztos, hogy ők mindenféle tesztet csinálgatnak csak egy füttyre

ha annyira kíváncsi vagy és tesztelgetni akarod magad, akkor menj egy magánpszichóhoz kifejezetten ezzel a kéréssel

2021. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarom tesztelgetni. Nem én akartam hanem az orvos tartotta fontosnak. Ha neki ez az ára, hogy előre lépjünk én nem tudok mit csinálni. Pszichiáterhez járok, ő kûldött 1 alkalommal pszichológushoz. A teszt értelmezhetetlen, akkor kérek másikat
2021. febr. 6. 12:21
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
de ha értékelhetetlen a teszted, nem fognak azonnal másik mmpi-t csináltatni veled.. el kell telnie valamennyi időnek... amúgy az értékelhetetlen teszt is mond rólad nekik valamit
2021. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy más típusú tesztre gondolok
2021. febr. 6. 17:33
 8/14 A kérdező kommentje:
"Más fajtát persze, ha ez nem ad rólam értelmezhető eredményt" nem vagyok retardált, hogy kérjek új MMPI tesztet.
2021. febr. 6. 17:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mond rólam semmit. Nem a válaszokat nèzik, hanem azok sorszáma alapján egy skálát állítanak fel. A válaszokat senki sem nézi. Ha a skálák egy-egy helyen irreális eltérést mutatnak a teszt értelmezhetetlen.
2021. febr. 6. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

hát de, nézik...

én voltam tündérhegyen, ott mikor megérkezel és mikor elmész kitöltetik veled az mmpi-t, elég sokaknak értekelhetetlen lesz egyik, másik vagy akár mindkettő, de ez sem jelenti azt, hogy jó akkor az nulla, arról is írnak ugyanúgy, mint az értékelhetőről... nem egy zárójelentést olvastam...

de egyébként őszintén nem értem, hogy ha téged nem érdekel, akkor miért is akarsz önkényesen teszteket töltögetni, és miért nem hagyod ezt az orvosra meg a pszichológusra

2021. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!