Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hat az antidepresszáns...

Hogy hat az antidepresszáns egy nem depressziós emberre ?

Figyelt kérdés
Vissza lehet ezzel élni, hogy jó kedve legyen az illetőnek ?
2021. febr. 6. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon teves elkepzelesed van. Ez nem habpatron, hogy jokedvet csinaljon.

Akit megbenit a motivalatlansag, azt kiszabaditja ebbol. A szorongast oldja, a kenyszereket enyhiti.

Biztos van erre irodalom, de maximum tul tevekeny vagy agressziv, nyugtalan lenne szerintem. Jokedvcsinalashoz semmi koze.

2021. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az amit te keresel az az alkohol,az eki meg a kokó,az antidepresszáns teljesen más történet.
2021. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem öngól. Viszel be olyan vegyületeket, amit a te agyad normálisan termel, ezért nem vagy depressziós, míg a depressziósnál ez hiányzik, neki a gyógyszer pótolja. Ha te kívülről adod ezt meg, a saját szervezeted NEM fogja termelni, így.... nos, immár nem hiába fogod szedni a gyógyszert.
2021. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
A szpichiaterek nem orvosok, hanem gyilkosok.
2021. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más,én szedem,indokkal,az antidepi először nagyon rossz a mellékhatásai rettenetesen kellemetlenek,kb.egy hétig,aztán enyhülnek,utána volt,hogy kellemes érzést adott,de nem olyan durván,hogy húha,most kb.egy fél éve szedem,már semmit nem érzek,mikor beveszem,de elmulasztotta a problémáimat,ez hosszútávú szer,csak úgy bevennél az én duloxetine-em ből egy 60mg-s kapszulát,lehet még össze is hánynád magad,olyan rosszul lennél. Először még a 30mg kezdő dózis sem volt krllemes. De megérte kibírni,mert utána nagyon jó volt,elmulasztotta a problémáim,de ez egy terápiás gyógyszer betegeknek. Szerezz ekit (md.ma tartalmút,ne vmi hamisítványt) ha mindenáron dr0gozni akarsz. A szomszéd haverjának a kutyájának a testvérének a macskájának az unokatestvére szerint nagyon jó érzés : D
2021. febr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!