Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan 3 hónapja szedem a...

Szenti gábor kérdése:

Lassan 3 hónapja szedem a dulsevia 60 mg ost és még mindig van olyan hogy rámtör a szorongás. Ez mennyire normális dolog? Olyanok válaszát várnám. Elsősorban akik szedték már ilyen gyógyszert.

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáltál előtte másfajta gyógyszert? Beszéltél esetleg a dokiddal már erről, hogy még mindig előjönnek a szorongásos tüneteid? Én elsősorban depresszióra szedtem, a legutoljára kipróbált dózis nálam 90mg volt, de én azt már túl soknak tartottam a mellékhatások miatt. Hát a 60mg a depresszióból nem szedett ki teljesen sajnos, de szerintem a szorongásaimat csökkentette. Előtte kb. napi szinten pánik-rohamaim voltak, alig tudtam már bejárni egyetemre. De mindenkinek elég egyedien működnek ezek a gyógyszerek a szervezetében, van néhány hasonló hatású gyógyszer, ami esetleg lehet, hogy neked jobban használna... úgyhogy szerintem ezért jó lenne erről beszélni a dokiddal, én is mindig tájékoztattam, hogy "hol tartok" a tüneteimmel.
2021. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia szerintem 3 hónap alatt ne várj tünetmentességet. Én már augusztus óta szedek antidepresszánst de időről időre kicsit elővesz a szorongás. Ez a gyógyszer nagyon jó de akkor is csak egy gyógyszer. Változtatni kell sokmindenen hogy jobb legyen. Pl ne igyál kávét stb.

Na de ha már elindultál a javulás útján akkor az nagyon jó dolog.

2021. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!