Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdek el erősen szorong...

Miért kezdek el erősen szorongani, ha hányás-hasmenés fertőzésről hallok, vagy ha uszodába megyek?

Figyelt kérdés
Majdnem mindig hányingerem és halálfélelmem van, ha uszodában vagyok. Egyszer volt egy hányással járó vírus, és abban az időszakban egyik úszóedzés alkalmával pánikrohamom volt, azóta tart ez... de a pánikrohamom volt több alkalommal is, amikor külföldön tartózkodtam és tengeri halakat ettem. Utána elkezdtem remegni, és rázott a hideg, rettegtem. Tegnap hallottam, hogy valaki elkapott egy hányással járó vírust és azóta szörnyen érzem magam, nem érzem magam biztonságabn

2021. febr. 9. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:

19/l

Megint előjött ez a remegés érzés...és minden fent leírt, vagy azokhoz hasonló esetben előjön. A legelső ilyen amire emlékszem, 7 éves koromban volt szilveszterkor. A nagyszüleimnél voltam, szüleim elutaztak egy hétre...utaná 4 éven keresztül minden karácsony-szilveszter időszakom úgy telt hogy hetekig alig bírtam aludni és enni, annyira féltem, de nem tudom megmondani hogy mitől

2021. febr. 9. 14:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!
2021. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emetofóbia?
2021. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert magától a hányástól egyáltalán nem viszolygok, ha az pl. alkohol vagy napszúrás stb. hatására van
2021. febr. 9. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre tippelek. Énis félek a betegségektől és az vagyok.
2021. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!