Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Depresszió?

Mit tegyek? Depresszió?

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyulok. Nagyon rosszul érzem magam-az evésen kívül is, bár nem nagyon tudok mára gondolni.

Hónapok óta otthon vagyok. Semmi nem köt le, unatkozom, magányos vagyok. Iskolába nem mehetek, mert ott csak visszaesek. A tanulást még nem tudom elkezdeni újra, mert online küldik a tanárok, de még nem tették. Nincs motivációm. Régen szerettem rajzolni, most a gondolatától is rosszul vagyok. Az edzés volt a mindenem, de ugye most azt nem lehet, hogy a súlyom ne csökkenjen.

Két dologban szertnék kérni tanácsot;

Hogy fogadjam el jobban a testemet és az evést?

Mivel kössem le magam, ami elterli a figyelmem a szenvedésről.

Előre is köszönöm.:)

Ha van itt esetleg gyógyult evészavaros, szívesen fogadom a tanácsait.



2021. febr. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok, mielőbb légy egészséges!
2021. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél halas kajákat, újhagymás tonhalpástétomot, rio mare-t, halgass zenét, énekelj!
2021. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Zenehallgatás jól hangzik, a halat is szeretem.:)
2021. febr. 9. 20:10
 4/4 Zsu0217 ***** válasza:
Fogadd el magad! Az élet ajándék. Szeresd magad, szeresd a tested. Tápláld a tested, megérdemli. Csak azokat az embereket engedd majd közel magadhoz, akik még akkor is elfogadnának ha mondjuk 120 kg lennél. Fel a fejjel, olvass olyan könyveket, melyek boldog világba visznek el. Nekem az olvasás segített a legtöbbet. Nem minden a külső, ezt is fogadd el! Első az egészség. Persze én értelek, nem mindig könnyű elfogadni magunkat. Ha jobban leszel, járj sokat a természetbe, tele van szépséggel. Még egy kis megkopaszodott fa is lehet szép, ha szeretettel nézzük. Értesz ugye? Nagyon Sok Sikert Kívánok Neked!
2021. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!