Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is eljutott oda, hogy...

Más is eljutott oda, hogy egyedül az alvás jó az életében?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Én nem szeretek aludni, valahogy sok időt vesz el az életemből. Ha megtehetném, nem aludnék csak egy-két órát.
2021. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos el... pedig örülnék neki, ha az ébrenlétet is élvezném.. csak egy icike-picikét.
2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Először úgy értelmeztem hogy "az egyedül alvás jó az életben". :D Bár jó lenne valakivel aludni, de igazán nyugodtam egyedül lehet pihenni, ha mindenki visszavonul az akciózás után a térfelére, így nem keltjük fel forgolódás közben a másikat.
2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2021. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zsu0217 ***** válasza:
100%
Perszeeee 😀 Egyszer fent, egyszer lent. De azért szedd össze magad gyorsan, s találj valamit aminek örülhetsz ha ébren vagy! Remélem sikerül.
2021. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, nekem írhatsz. Sokszor már az is nagy megkönnyebbülés.

(Egyébként én az evéssel éreztem már hasonlóan)

2021. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, még annak ellenére is, hogy rosszul alszom és minden áldott éjjel nyomasztó álmaim vannak évek óta. Mégis, a legrosszabb a reggeli ébredés, legszívesebben fel sem kelnék egész nap, de mivel visszaaludni már nem tudok, kénytelen vagyok összeszedni magam. Aztán este várom újra az alvást.
2021. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Édesapàm most halt meg. Én próbàltam újraéleszteni. Nem sikerült. Any àm (mindig is gyűlölt engem is, Aput is) most azt vàgja a fejemhez, hogy én öltem meg Édesapàm. Levàgtam szegényt a padlóra, úgy nyomtam a mellkasàt. .. Egészségügyis vagyok. Nem mentős, de dolgoztam kórházba. Volt néhány sikeres újraélesztésem. Pont Apunàl nem sikerült.
2021. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó...eleget alszom ha meghalok...ha lehetne nem is aludnék max 1 órákat.
2021. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Vannak jó dolgok az alváson kívül is. Pl recska ahhoz még társ sem kell
2021. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!