Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre kevésbé félek az öngyilk...

Egyre kevésbé félek az öngyilkosság gondolatától. Ez azt jelenti, hogy afelé haladok, hogy meg is tegyem?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az életemet, nem működik benne semmi és nem valósítottam meg magamból igazából semmit. Nem látom, hogy ez bárkit is érdekelne. Biztos van olyan szakember, akinek a segítségével hosszabb idő alatt újra össze tudnám rakni magam, de akkor is még csak ott tartanék, mint a nálam 10 évvel fiatalabbak. És eddig nem találtam ilyen szakembert. Minden nap szembesülök azzal, hogy mennyire nem tartok sehol, de nincs erőm tenni ez ellen, közben agyalok meg ostorozom magam, és egyszerűen elfáradok benne. Úgy érzem, mint egy számítógépes játékban, amikor már egyértelmű, hogy veszteni fogok, és inkább kilépnék, mint hogy végigjátsszam. Nem akarok így élni. Sose leszek olyan jó, mint amilyenné válni akartam, sose fogom utolérni a barátaimat. Csak pihenni akarok és elfeledkezni mindenről.
2021. febr. 10. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Tőlünk kérdezed?
2021. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem az, aki tudja milyen a depresszió, tökéletesen meg tud érteni téged. :) Ne ostorozd magad olyasmi miatt, hogy nem vagy olyan, mint más. Valószínűleg velük sem ugyanaz történt az életük során, mint veled. Nem szabad másokhoz hasonlítanod a saját céljaidat, tulajdonságaid és életedet! Szerinted akik ott vannak ahol, azért kerültek oda, mert mindent jól csináltak? Nem. Ha hibáznak, akkor is megbocsájtanak maguknak, mert magadnak mindig meg kell. Nem lehetsz saját magad ellensége. Ha az egyetlen dolog amit megtettél a napod során, hogy ettél és megfürödtél, már az is rendben van, legyél elégedett. Olyan harcot küzdesz, amit más nem, és már akkor nyertes vagy, ha felkelsz az ágyból. Békélj meg magaddal, bocsáss meg magadnak azért, amiért magadat ostoroztad eddig, tudom, hogy könnyű mondani. Sokan küzdünk ezzel, de a példádból is kiindulva, nem egy olyan meccset nyertem már meg játékban, aminél 100% biztos volt mindenki, hogy veszítünk. :) Ha "kilépsz", akkor a "társaiddal" cseszel ki, akik veled vannak, nem az ellenségeiddel! Ez igaz az életben is, nem vagy vesztes, mert élsz és minden nap van esélyed, mindig lesz, amikor csak élsz. Ha elveszed magadtól az életedet, akkor viszont mindent elvesztesz, csupán a saját döntésedből.. Ezt ne feledd!
2021. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
1.tényleg látszik a stílusod anyádfia minden öngyilkos kéréshez ilyens tílubsban válaszol...minek nézegeted ha nem bíro az öngyilkos dolgokat meg a mentálisan gyenge emgereket?
2021. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3

Es te minek irtal ide? Te sem segitettel neki kulonosebben. :D

2021. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

4.engem nem érdekel :D

de többen ismernek téged és ezt a gáz stílusodat...

2021. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Megyek, elejtek egy konnycseppet.
2021. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
6.annyira érdekel engem komolyan hogy megsértődtél :D...(szarkasztikusan is)...
2021. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

szia,

Ha zavaróan/furán jön a gondolat (öngyilkosság), akkor mond el ezt, még ha nem is hiszel benne, vagy csak 0.0001% esélyt adsz rá .. akkor is segíteni fog, hogy jobb kedved legyen.


Egy próbát megér, nem veszítesz vele semmit. Annyit kell magadban mondani:


" Szent Lechitiel, segíts, támogass, emelj fel.. "


(Szent Lechitiel, egy főangyal egyébként, a vigasztalás és reményadás az ő fő feladata, bár lehet furán hangzik, főleg ha nem hiszel ezekben..) :

[link]


Kívánom, hogy legyél jobban és boldog.

Nem rosszallásból, jó szándékból írom, hátha segít. :)

2021. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem annyira félek a haláltól. A nyugalmat látom benne. Az élettől jobban félek.
2021. febr. 20. 19:45
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező, én is hasonlóan érzem magam. Remélem megoldódik az életed, nagyon bízom benne. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.
2021. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!