Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan szorongok, hogy a...

Állandóan szorongok, hogy a családommal és a gyerekeimmel nehogy történjen valami vagy nehogy valami komoly betegség támadja meg őket, mit csináljak mert beleőrülök?

Figyelt kérdés
Már többen mondták, hogy ne agyaljak, hagyjam a dolgokat menni a maguk útján. Sokszor volt, hogy a gyereket vittük az orvoshoz mert felfedeztem rajta valamit és jött a pánik, hogy nehogy valami komoly baja legyen. Aztán kiderült, hogy á semmi csak vaklárma. Én meg mint egy hülye ott álltam.
2021. febr. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elfogynak hasonló gondolatok, erre koncentrálok:


ASSISI SZENT FERENC IMÁJA


Uram, adj türelmet,

Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,

Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,

Amit lehet, és adj bölcsességet,

Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni.

2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfognak*
2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De mi van akkor ha történik velük valami? Mindenkinek saját magára kell vigyáznia. Még a gyerekek is tudnak magukra vigyázni, annak ellenére, h felelőtlenek. Én is sokszor sodortam magam bajba gyerekként, mégis mindig túléltem.
2021. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!