Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kiút ebből?

Van kiút ebből?

Figyelt kérdés
Gyermekkor óta agressziv gondolataim vannak. Nagyjából 10 évesen jelentek meg először, talán már korábban is, nem emlékszem teljesen. Gyerekként nem egyszer öltem kisebb állatokat, fiatal felnőttként ez visszaszorult, tudom hogy nem szabad. Tárgyakat, növényeket ugyanúgy tönkreteszek a mai napig. Rombolás helyett építeni szeretnék. Van kiút ebből? Van még esélyem?

2021. febr. 10. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván orvos lenne a megoldás nem a gyakori kérdések.hu.
2021. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én 5-6 évesen kezdtem ezt csapdák készítésével, amiket a szüleim teszteltek. Végeredménye: egy hatalmas szög átszúrta faterom lábfejét. Lekúrtak meg minden ilyesmi, a pszichológus azt mondta, hogy Asperger-szindrómás vagyok, viszont ez később megváltozott ASPD-re (szociopata személyiségjellem). Bár nem értek egyet a diagnózissal, a pszichoterápiákkal sikerült javítani a helyzeten. A maradék agresszív hajlamot beleviszem a szexuális életembe, a gyilkosság gondolatok pedig maradnak gondolati szinten.
2021. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,és ilyen emberek vannak szabadon az országban.Mivan ha nem tudsz majd egyszer uralkodni magadon??Jaj hát én beteg vagyok mi...
2021. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem engedhetem meg magamnak a magánt, az állami meg mind tudjuk milyen. Egy szimpla vizsgálat miatt is nem egyszer beszéltek lekezelően velem, akkor a fent leírt vallomásért mit kapnék? Szeretnék én is rendes lenni, csak félek segítséget kérni.
2021. febr. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!