Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok öngyilkos lenni de...

Nem akarok öngyilkos lenni de nagyon arra fele sodor az életem, mit tehetnék? (hosszú regény)

Figyelt kérdés

Olyan olvassa el akit tényleg érdekel és nem pötyögi be pár mp múlva, hogy "túl hosszú nem olvastam el.." mert ilyet is kaptam már!


Az első öngyilkos gondolatom talán 2013 őszén lehetett, mikor volt a nagy váltás általános iskola és szakközép között amikor nem tudtam választani mi akarok lenni, ezért családom választott nekem sulit.

Sajnos elején minden oké volt aztán miután összebarátkoztam egy lánnyal egyik nap már nem akarta, hogy kövessem, nem akart mellém ülni, mindent kritizált amit csinálok, osztálytársak is elkezdtek piszkálni miatta főleg.

Inkább szóban szerencsére sosem volt fizikai. De ezek akkor nagyon elszomorítottak, elkezdtem lógni. Nem akartam velük együtt lenni. Ekkor már a metró elé is le akartam ugrani, de féltem. Buszoztam, majdnem leszálltam mikor a hídhoz értem de özönvíz eső esett azt hazamentem nehezen.

Elszöktem itthonról, még vonatoztam is csak ne kelljen szenvednem. Írtam búcsúlevelet de megbántam és mikor hazaakartam menni már megtalálták és lecsesztek utána. Utána nehezen beilleszkedtem egy jó suliba, és elmúltak ezek.

De próbáltam letenni az érettségit és matek miatt bukott az egész. Itt 2 évet voltam. Közben dolgoztam árufeltöltőként de utáltam, párszor lógtam mert máshova akartam menni de nem vettek fel, késtem sokat. Végül most 1 éve keresek állást és nehezen de találtam 3-at is szerencsére. De még nagyon sok problémám van.

OCD szerű rituálékat produkálok, megfelelési kényszerem is van, büdös folyásom van a hüvelyemből amitől rettenetesen szorongok és percenként szagolom magam tömegben. Mostanában jöttek vissza az öngyilkos gondolataim, főleg mert sokat sírok unalmamban. Tényleg nincs célom és már inkább öngyilkosság helyett várom a végkifejletet csendben és addig megpróbálom halogatni az időt olyan dolgokkal amiket szeretek, de ezek pénzbe kerülnek és ha dolgozom megvenném.

Minden nap azt várom, hogy elvigyen a koronavírus, vagy legyen valamilyen gyógyíthatatlan betegségem de amilyen mázlista vagyok.

Hülye szakmám van ami nem jó semmire, érettségit is buktam és nem akarom újra írni mert már 2x próbáltam azt nem megy.

Sok mindent elszúrtam az életemben és alig van valami jó amire emlékezhetek szomorúságomban.

Partnerkeresésben is bonyolult vagyok mivel lányt szeretnék magam mellé. Gyereket a hátamra se kívánok, ezért nyugodtan kövezzetek meg nem izgat..

Annyira félek elmenni orvosokhoz kezeltetni magam, hogy már inkább átalszom a napjaimat is.

Egyedül nőgyógyászhoz mentem de nem érte meg! Kaptam rohadt 2 kapszulát és krémet azt ennyi...Nem hatott. Feleslegesen mentem el.

Nagyon magamba roskadtam, várom a halált de félek is tőle.

De nekem valamiért megváltás lenne.

De azért ha nem ilyen lennék akkor tudnám élvezni az életet csak megakadtam és mentálisan leblokkoltam.

Mit tanácsoltok, hogy szabaduljak ki ebből a mókuskerékből?

Öngyilkos nem szeretnék azért lenni de régebben nagyon azt akartam mert akkor nem láttam hogy lenne ebből kiút.(piszkálások)

Köszönöm ha elolvastad és kíméljetek meg a troll kommentektől jó? Annyit láttam ezen az oldalon és tényleg erre nincs most szükségem. 23L



2021. febr. 11. 23:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
40%
Akkor nem ugrasz metró elé, igaz?
2021. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

21.miért nem tűnsz el a kérdésemtől?

irritál a jelenléted főleg a neved nagyon.

Ennyire nehéz ezt a kérést betartani?

2021. febr. 12. 01:21
 23/75 A kérdező kommentje:
szike
2021. febr. 12. 01:28
 24/75 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok kérdésednél kaptál már saját sztorikat, lelki támogatást, vigasztalást. De nem ért sokat, mert még mindig ugyanúgy szenvedsz. Kérj meg akkor valakit, hogy kísérjen el szakemberhez, de egyedül is el kell tudnod menni. Én 21 évesen mentem egyedül, és kaptam segítséget. Gondold át előtte, hogy mit szeretnél mondani, esetleg írd is le magadnak. De se a szüleid, se senki nem veszi észre, hogy valami gond van?
2021. febr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a múltat és kezdj új életet!💞🌞😇🤡⭐😻🙆💮🌺🌹🌇🏖️🌨️🥪🥨🍟🍔
2021. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim válasza:
Nem tudok egy hosszú kifejtős tanácsot adni neked, de szívesen beszélgetek veled privatban ha úgy érzed az segítene. Megéltem már mind a másság, mind a depresszió problémáját. Folyásom is volt,de az nem viselt meg annyira😅
2021. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mar keso, sracok, de mi megprobaltuk!
2021. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak csinálj úgy, mintha nem láttad volna a 27. választ. Ez az ember élvezi, hogy mások életét ronthatja. Gondolom csak azért, mert az övé sem sokkal jobb a mienknél.
2021. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:

27.miért lenne mér késő?

itt vagyok még.

Köszi a normális válaszokat!


Erőt adtatok.

Amúgy légyszi privátban ne írjatok már olyat hogy "megdgnalak" főleg ne 40-es pasas mert ettől felforfult a gyomrom is...

2021. febr. 12. 13:02
 30/75 A kérdező kommentje:
28.amúgy igen mert hiába kérem hogy akadjon le rólam nem teszi és még ittt rontja a levegőt felismerem (anyadfia...privátban is írogatott már de letiltottam)...semmmi hasznosat nem tett le nekem itt
2021. febr. 12. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!