Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dezodor függő vagyok! Ha...

Dezodor függő vagyok! Ha leállok vele még regeneràlódok?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja elég durván csinàlom azt hogy különböző dezodorokat egy törölközőn keresztül a számba fújol hogy elkábuljak. Le akarok vele állni. Mivel ez eléggé leépít mentálisan még elèrhető hogy teljesenregenerálódok és olyan leszek mint a hasznàlatok előtt?

2021. febr. 13. 10:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy nincsenek meg ezekhez a kapcsolataim. Most kezdtem el verekedni arra hogy legyen valami megbízható emberem"


Ez pont úgy hangzik mint aki le akar állni.

2021. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
*törekedni
2021. febr. 17. 04:18
 23/27 A kérdező kommentje:
Tavaly Októbertől füvezek hetente egyszer, egyszűen az mára màr nagyon kevés, nem tudok jól aludni csak egyedül azon az egy alkalommal a hèten, az étvágyam sem a régi már. Ugyanakkor nem tudom elengedni ezeket. Valamit csinàlni akarok amitől érezhetek eufóriát egyszerű úton. Erős bordeline személyiség zavarral küzdök. Ezt úgy élem meg mint aki már èvek óta erős szer függő. Azon kapja magát hogy volt pénze, nincs pénze. Velem is ugyanez a helyzet csak barátokkal. Voltak barátaim, nincsenek barátaim. Magányos vagyok borzasztóan. A saját osztálytársaim nem követnek vissza instán mert egyszerűen nem bírnak. Furának, idegesítőnek tartanak. Van jobb dolguk is az embereknek mint velem beszélgetni. Baráti köröm sincsen. Maximum két ember van akit a baratodnak tudok nevezni, de ők sem ismerik egymàst. Most felesleges volt ezt elmesélni mert nem szűntek meg tőle a problémáim. Ez is jellemző rám. Folyamatosan megbánom a döntéseimet. Egyedül azt nem szivtam megbánni hogy elvíszok egy cigarettát. Tudom hogy nem kàros, nem öli meg az agyam, pihenhetek tőle, kikapcsol. De ahogy mondtam egyszerűen nincsenek emberek körülöttem nem tudom biztosítani hogy minden nap füvezhessek. Engem az èrdekelne a legjobban hogy hogyan tudnám ezt lehetővé tenni? Hogyan? és hol keressek baràtokat? Sajnos egyszer elmentem egy hàzibuliba teljesen egyedül mert így próbàltam ismerkedni, viszont pont ezért nem sikerült, ok is furcsának tartottak hogy nem ismernek engem, és se ismertem senkit. Még meg is kérdezték hogy miért megyek buliba úgy hogy nem ismerek senkit? Nincsenk barátaid? Itt nagyon elszègyeltem magam, mert igaza volt a csajnak. Valóban nincsenek.
2021. febr. 17. 04:41
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ok, nekem is erős borderline személyiségzavarom van, meg bipoláris zavarom. Ez nem ad zöld utat a drogozáshoz. Nekem rontott a helyzeten. Nagyon sokat. Rövidtávon megoldás csak. Ha erőfeszítést teszel egy olyan társaságért amelyik drogozik, ennyi erővel olyan társaságot is találhatnál amelyik épít. A fű már nem hat, azért ez az a pont amikor vagy abbahagyod, vagy tovább mész eősebb szerek felé. Nem ismerek olyan embert akinek utóbbi választás bejött volna.

Borderline személyiségzavart kezeltesd, ha cuccal kezeled a személyiségzavarod is súlyosabb lesz, és még függő is leszel. Arról nem beszélve hogy agykárosodott a szipuzástól. Örökké pedig nem lehet csinálni, vagyis de, de azt hívják úgy, hogy fiatalon meghalni

2021. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy borderline csoportot, és akkor ott te leszel a normális, senki sem fog furának gondolni. Amúgy meg a borderline nem annyira misztikus dolog. Kívülállóként, is könnyen meg lehet érteni, annyira nem fura viselkedés ez. De gondolom ez is a borderline része, h valaki felnagyítja a problémáját, és úgy érzi hogy valami hú de nagy baja van.

Ha meg elmész bulizni egyedül, akkor készülj fel ilyenekre, h majd kérdéseket tesznek fel, és akkor válaszold azt h azért jöttél ismeretlenekhez egyedül, mert unatkozol, és adrenalinfüggő vagy, maximum 2 napot bírsz otthon lenni, és minden héten legalább egyszer idegen emberekkel bulizol együtt, és mindig kva jól szoktad magad érezni, vagy ha éppen szr a társaság, akkor is ottmaradsz, és lopott kajákkal bezárkózol az egyik szobába aludni, mert miért ne.

2021. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megfogható tanácsot! :D
2021. febr. 17. 12:12
 27/27 anonim ***** válasza:

Amúgy pesten van több borderline csoport (ha pesti vagy)


Nap kör alapítvány

A SOTE is működtet erre egy pár alkalmas intenzív terápiát

Ha jól emlékszem 12 lépéses önsegítő csoport is van

2021. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!