Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Mit lehet akkor csinálni, ha semminek nem látom értelmét?

Figyelt kérdés

Van/volt több hobbim, viszont most ha szabadidőm van nem ezekkel foglalkozok, hanem kb. semmittevéssel, vagy olyan dolgokkal, amik semmire nem jók, csak hogy az ember az időt elüsse.

Szeretem a hobbijaimat továbbra is, és valószínűleg jobban is lennék, ha ezekkel foglalkoznék, de az van bennem, hogy minek is foglalkozzak vele, mi értelme van...Egyiknek se látom értelmét...


2021. febr. 13. 23:00
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
39%
Kedves kérdezô! Sportoljàl rendszeressen! Pl; futàs, kocogàs, talajtorna, sulyzòzàs, ûgràlòkötelezés, fekvôtàmasz! A sportolàsnak van értelme, mert az egészségedre kihat! Na meg nem is beszélve az izmokròl a kisportolt test vonzò mindenki szàmàra és önbizalmat ad! Minden jòt!
2021. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Aludjal. Tavasszal visszanyered az eltekedvedet.
2021. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen nekem, is volt már. Én azt ajánlanám hogy oszd be az idődet és valamennyi időre betáplázod ezeket a hobbikat meg a pihenést is
2021. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolok rendszeresen, de arra is nagyon nehezen veszem rá magam. Mindenre.
2021. febr. 13. 23:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkit pipáltam. 🙂
2021. febr. 13. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Fejleszd az akaraterődet!


Én jövő héttől elkezdem csinálni azokat a dolgokat, amiket összeírtam magamnak.


-torna

-hideg zuhany (nagyon hatékony lustaság ellen)

-napi 4 óra tanulás, mert nagyon halogatós voltam korábban és minden összegyűlt

-jobban odafigyelek a táplálkozásra


STB STB ez borzasztó unalmas, amiket leírtam, de muszáj, különben semmi nem lesz belőlem.

2021. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!