Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha büntetni kezdem magam akor...

Ha büntetni kezdem magam akor müködhet ?

Figyelt kérdés

Ez csak elméleti nem vagyok beteg hogy meg tegyem

De ha azt vesszük alapul hogy az ember miután egyszer nagyon meg vágta magát késsel utána már sokalta óvatosabb vagy akár el kezd rettegni töle


Az lenne az "elméletem"

Ha minden alkalommal mikor alkoholt fogyaszttam vagy még mielött tenném (csak azért írtam alkoholt mivel az alkoholizmus is negatív betegség de nem ez a lényege ) tennék magamal valami fizikálisan fájdalmas dolgot ami mentálisan is meg visel akár a látvány vagy a fájdalom

Egy idö uttán nem mernék inni vagy nem is lenne rá késztetésem

Bocsánat a helyesírás miatt


2021. febr. 14. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
akkor kezd a helyesírást "megtanítani magadnak", és ha az működik, akkor 98%-ban működni fog másnál is.
2021. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Működhet, de ez valóban beteges.
2021. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi elméleten alapulnak az alkholizmus gyógyításában használatos gyógyszerek - folyamatosan kell szedni és ha iszol baromi rosszul leszel tőle, hányinger, hányás már kevés piától is. Az elmélet szerint egy idő után inkább nem iszik az alkesz, mert fél a rosszulléttől. Persze ehhez mindig be kell venni a gyógyszert.

Szóval igen, elvileg működhet.

2021. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat

Viszont abba szeretnék kérni

Esetleg tanácsokat hogyan lehetne ezt egy diétára le vetíteni semmilyen ön vagdosàs vagy olyan dolog ami szerv illetve más károsodást okoz

2021. febr. 14. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Alkoholista vagyok, mielőtt komolyan inni kezdtem volna vagdostam is magamat, ki is rúgtak miatta, de az ivás miatt is volt, hogy csak a szerencsének köszönhetően úsztam meg. Semmiképpen se vagdosd magadat, csak rosszabb lesz,ha részegen túl megvágod magad, el is vérezhetsz. Amit a 3-as írt, valóban fel lehet íratni olyan gyógyszert, amire nem szabad inni, Anthaetyl-nek hívják én még nem próbáltam. Ha a gyógyszerrel kapcsolatban szeretnél tapasztalatokról olvasni, van az Indexen egy Mától nem iszom című fórum, ott írták róla.
2021. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!