Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskolai bullyingon, kirekes...

Az iskolai bullyingon, kirekesztésen felnőtt korban sem tudja az ember egymaga túltenni magát?

Figyelt kérdés
Rá 10 évre is jelentősen meghatározza a közérzetemet, mentális állapotomat, önbizalmamat, pedig próbálkoztam már önfejlesztő könyvekkel, meditálással és sporttal is.
2021. febr. 14. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogyha megvan az ok és okozat, hogy mi történt veled és ezért ajövőben mit miért teszel tudat alatt amiatt ami történt, akkor vissza lehet fejteni és meg lehet szüntetni/oldani.

Nem tudom pontosan mire gondolsz. Ilyen dologra?

Vagy hogy általánosságban hogy érzed magad? Mert akkor ha már mindent így próbáltál, akkor lehet érdemes szakemberhez fordulni, lehet ő jobban meg tudja oldani, mint autodidakta módon. Meg persze vannak jobb/rosszabb szakemberek és mindenkinek más tud jobban segíteni is, szvl nem biztos hoyg elsőre 1 szakember feltétlenül azonnal megold mindent, lehet más kell stb. Nekem eddig mázlim volt, mindig jókhoz mentem (2 szaki, egyiknél se töltöttem többet fél évnél heti 1-2 alklamakkal), de ismerek olyanokat akiknek a sokadik ember vált be.

2021. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Edd meg a pálmaleveled. Vagy mi...
2021. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!