Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondolsz a Xanaxról?

Mit gondolsz a Xanaxról?

Figyelt kérdés

16 éves voltam, mikor először fel tudtam íratni. Simán, bemondásra. Elmentem a dokihoz, közöltem, hogy már 1 éve szedem, és felírta.


Mért írják fel gyerekeknek is? Azóta már abbahagytam, mert eljutottam napi 7mg-ig.. meg addigra már a legdurvább kombinációkban szedtem.


Nektek is felírták olyan fiatalon?



2021. febr. 16. 00:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Többet árt mint használ.
2021. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Könnyen hozzá lehet szokni. Apukàm halàla utàn írta fel az ideggyógyász. 2 hétig szedtem, de sokkal szarabb volt vele, mintha nem szedtem volna. Soha többé ilyesmit nem szedek. Elfelejtettem gondolkozni. Rajtam minden mellékhatàs kijött. Borzasztó volt. Senkinek sem ajànlanàm.
2021. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Hogy napi harom kilot tomnek a pofajaba annak, aki feltalalta. Az egyik legalrtalmasabb, fuggoseget okozo "gyogyszer". Tobbet art, mint hasznal.
2021. febr. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Ismerősöm úgy rákapott, hogy éjfélkor nyomott könyörgő telefonokat, hogy a normálnál háromszoros adag is kevés már neki, két ember íratja fel neki folyamatosan a saját nevére, de kezdjem el én is íratni, mert kell. Hajnalban, nyitásra menjek már a körorvoshoz, és kérjem a receptet, mert kell neki. Aztán berágott, mert elutasítottam.
2021. febr. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Már meginn?
2021. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

A drog egy laza szer a benzókhoz képest.

Ha valaki túlzásnak találja, akkor olvasson utána.

Én tapasztaltam.

2021. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 ezt azért így nem kéne kijelenteni! A drog nem egy szer, hanem gyűjtőfogalom. És ha már itt tartunk.. a benzodiazepinek is annak számítanak. A drog keményebb mint a drog? De amúgy értem, mire célzol ezzel. Nyilván az addiktív potenciálra, s az valóban magas.
2021. febr. 19. 02:24
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó
2021. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok gyógyszerpárti, de gyógyszerellenes sem. Ezzel azt akarom mondani, hogy lehetnek olyan súlyos esetek, amikor a Xanax az egyetlen segítség, enyhébb eseteknél meg más, vény nélkül kapható készítmények, gyógynövények.
2021. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Elnézést. Hirtelen felindulás miatt rosszul fogalmaztam, de a lényeget értetted.
2021. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!