Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2017 óta szedek 2mg-os Xanax...

2017 óta szedek 2mg-os Xanax SR-t, 3 évig maximum egy darabot vettem be hetente, azonban 2020 nyara óta (amikor is bármi különösebb ok nélkül szakított velem a barátnōm 2 év után) elkezdtem sūrūbben szedni. Él valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma már ott tartok, hogy hiába van úgymond sínen az életem (decemberben diplomáztam le és mesterképzésre is felvettek) belül egy mentális roncsnak tartom magam. Próbáltam tùllépni a dolgon, volt azóta párkapcsolatom de 1,5 hónap után még mindig csak az exemre gondoltam. Pszichológusnál, pszichiáternél is voltam, semmit nem ér, csak gyógyszert ír fel. Ma már 24 évesen ott tartok hogy a 4mg-os dózisra is immunis vagyok már..

Bár lenne itt valaki a korosztályomból aki - ha nem is ugyanazon indok miatt de - hasonlóan szedi és hasonlóan fél a következményektōl..



2021. febr. 16. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál. Így már függőség. És nem is kis adag. Én is voltam xanaxfüggő, és még többet szedtem, mint te. 20/l
2021. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez klasszikus nyugtató függőség. Nem kell belekeverni a barátnőket, semmi közük hozzá. Szép lassan el kell kezdeni csökkenteni, az elvonási tüneteket pedig kibírni. 10 évig voltam függő, 1 év alatt jutottam a nulla mg ra, 14 hónapja tiszta vagyok és kb 70%ban gyógyult. Nem könnyű, de meg lehet csinálni. Hajrá, sok sikert!
2021. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!