Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz kéne fordulnom?

Pszichológushoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok, a vírus miatt kénytelen vagyok itthonról tanulni, dolgozni nem tudok, ahol eddig voltam.

Lehet a jelenlegi helyzet az oka és a bezártság, de az utóbbi időben azt érzem, hogy mindenki utál. Nem merek kimenni a lépcsőházba, mert attól félek, hogy találkozom valamelyik szomszédommal (az egyik szomszéd amúgy is egyszer megfenyegetett), vásárolni sem megyek egyedül, de akkor is attól félek, hogy összefutok valakivel. Kb. egy hónapja volt egy csúnya betegségem, amit a stresszre fogtam, akkor 38 fokos lázam volt és hánytam, émelyegtem és borzasztóan fájt a gyomrom, 1 hét kellett hogy meggyógyuljak. Most is hányingerem van, pedig eszek rendesen és idegesnek érzem magam.. A tesómmal élek együtt, aki egyáltalán nem megértő és csak megnehezíti a helyzetet.. Anyukám kb. leszarja hogy mi a bajom, meg nagyon úgy sem tudna semmit sem tenni, szerinte nem kell pszichológus. Apukám sajnos nagyon messze lakik tőlem. Mit tennétek a helyemben?



2021. febr. 16. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, már tegnap is elugattuk a másik kérdésednél.
2021. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki tegnap kérdést. :)
2021. febr. 16. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom ez egy régi kérdés, de az ok nélküli hányinger simán szorongásos tünet. Pszichológus segíthet, de ha nincs pénzed rá akkor relaxáció, étrend kiegészítő kapszula segíthet ha csak enyhék a tünetek. (pl lxr anti stressz komplex baromi jó)
2021. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért fenyegetett meg a szomszédod?
2021. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!