Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyire megverhetett az isten???

Enyire megverhetett az isten???

Figyelt kérdés
régebben csomó rosz dolgon keresztül mentem 29 éves leszek férfi vagyok sosem volt még párkapcsolatom nem csókoloztam és nem is szekxeltem senkivel! Még a múltban a sport edzés volt a mindene nagyon szikár vékony sovány izmos voltam,de elkerültem pszihiátriára mert féltothon maradni és még egyéb dolgok voltak. Mikor hazaengedtek elkezdtek kezelni risperidon injekcióval nagyon ellene voltam mert már fel ajánlották egszer akkor nem fogadtam el most viszont mint ha kényszerítettek volna még anyám is elfogadtam utánna ami történt velem még rosszbbul éreztem magm mint ha vassal ütöttek volna tömör üveggekkel rendesen éreztem szétmegy a fejem leírhatalan dolgok voltak,sajnos sajnos még nem is szóltam az orvosomnak ? Később elkedztek kezelni xeplionnan és akkor is éreztem látványosan sajnos a sulyom is gyarapodott majd pedig elkezdtek kezelni trevicta injekcióval egész múlt évben három honaponként jártam rá : Furán ahngzik ,de már csak azt vártam ,hogy teljen le az három hónap ,hogy ürüljön ki bellem közben pedig a tortúra csak folytatododd a tarkofájás a rosz k=ozérzet elviselheteln letargia a ordugulás a majd ki tudnák ugorni a bőrömből érzés !!!! Majd még mult évben szoltam orvosomnak sajnos már későn ,hogy mi a helyzet az elküldtött engem mr is viszgálatra ,de nem mutatot ki semmit majd adott nem lelkesen fél adag trevictat csak felet kaptam !!! nem vettem észre semmilyen olyan tüneteket már nem anyira éreztem ez volt három honapja. letelt a három honap két hete voltam orvosnál,na már most mondtam neki ,hogy nem szeretnék kapni és nem adtak úgy ör¨ltem mint majom a fakának gondoltam magamban na lefogyok na lemegy nagy teher a válamról minden rendben jön !!! azpnban megint kezdem napok óta érezni ezeket a tüneteket rosz k=ozérzet tarkofájás és mint ha sulyom is felment volna pedig már 5 honapja csak vizet iszom és nagyon minimálisat eszem mi lehet ez ??????????? Még az injekció sincs bennem akkor mitől lehet ez?? Beképzelem ????? nem lehet lehet hogy az agy megjegyezte ezt a szemét gyogyszer és folyamatosan küldi az inpulzusokat a testnek ??? szerintetek mi lehet kitől kérdezzem meg ???
febr. 17. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%

minek a sok kérdőjel ember....??,?,

igen amúgy beképzelted

febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért mert egy csomó rossz dolgon mentél keresztül nem ok arra, hogy gyógyszerezzenek. Mi a diagnózis? Azért nem mindegy. Így tanácsot adni, sem lehet, mert lehet gyógyszer utóhatás a mostani tüneteid, de lehet a betegséged újabb epizódja mivel nem kapod a gyógyszert. Megbeszélni leginkább az orvossal kéne, ha nem nyitott rà akkor egy pszichológussal. Még egy pszichológusnak is több tudása van a gyógyszerekről mint itt az embereknek a gyakorin. Életmódbeli tanácsot is adhat, és rávezethet miért nem tudsz párkapcsolatot kialakìtani. Sok elhízott embernek van párja, nem hiszem, hogy neked a túlsúlyod lenne a probléma.
febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaja az igaz kettes valaszlo hogy egy pszichológussal kellene megbeszélni de ergo mióta kaptam a gyógyszert szarul éreztem magam logikus ha nem kapnak nem érezném magam szarul ezt gondoltam mivel a gyógyszer húzást okoz rossz közérzet letargia most viszont nem kaptam akkor mitől érzem ugyanazokat a tüneteket mikor teljes adagot adtak pedig semmit nem kaptam semmit akkor miért nem érzem úgy magam a bőrömben mint régen amikor még nem kaptam és teljesen kisportolt voltam?
febr. 17. 22:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Lassatok ez a probléma hogy ilyen van nem a koronavírus
febr. 17. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Mi köze ennek a koronavírushoz? Mit lássak? Relatív melyik a nagyobb probléma ès kinek.


Egyébként nem logikus. A probéma meg nem derült ki, a gyógyszerek amiket kaptál antipszichotikumok. Azt nem adják azèrt mert sok rossz dolog történt veled az èletben. Kérdezd az orvost. Itt senki sem fog érdemben válaszolni

febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen igaz hogy nem adják de orvosom azt mondta azért kezelték vele mert félelmeik voltak közben pedig hazudtam neki most is ugyanúgy felkel sőt sojszepor bűntudat kínoz ők nélkül leírhatatlan Tarkő fájás pedig nem kaptam injekciót akkor mitől van ez!
febr. 17. 22:26
 7/13 A kérdező kommentje:
[link] így szok álni a szám így tartom a fájdalomtól??? mikor fog ez már elmulni ennyire megvert engem a joisten miért mit csináltam semmit mégis a poklok poklát bejártam ahol nyomor van és nincs egy extra autó az utakon csak a nyomor fájdalom emberek arca ahogy kinéz és a félelem ami van ennyire még nem vert meg senkit sem az isten !!!
febr. 17. 22:31
 8/13 A kérdező kommentje:
mert nekm minek kelet beleavatkoznoma a fehér zajba a fehér zaj film senki sem tudja hogy a személyiségünk egy másik szvérában tovább él azota atart ez a pokol pokol pokolba jutottam nem látok emberi arcokat sem !!!
febr. 17. 22:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt van valaki?
febr. 17. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg. Keress fel egy orvost. Ha az előzőt nem akarod, akkor a háziorvost. Ő tud neked beutalót adni, akár vèrvételre, akár neurológiára... a gyógyszer sok idő mire kiürül. Az antipszichotikum nálam meg durva remegést okozott azután, hogy abbahagytam hónapokig. Egy pohár vizet két kezzel kellett megfognom. Kanalat meg 3 hónapig nem tudtam használni, hogy egy tányér levest megegyek. Most meg évek óta semmi bajom. Velem ezt a Haloperidol csinálta (szintén elég mocsok szer, mellékhatás terèn) szóval jó eséllyel elmúlik. Kezd a háziorvosnál. Szerintem abban is segíthet, hogyan tudod gyorsítani folyamatot. A gyógyszertől híztam én is. Ez nem szokványos hízás, hanem inkàbb felvizesedés. Ez magától lemegy, csak idő amíg a szervezeted helyreáll.Utána ha edzel, egészségesen is eszel akkor visszajön a régi formád
febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!