Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyire megverhetett az isten???

Enyire megverhetett az isten???

Figyelt kérdés
régebben csomó rosz dolgon keresztül mentem 29 éves leszek férfi vagyok sosem volt még párkapcsolatom nem csókoloztam és nem is szekxeltem senkivel! Még a múltban a sport edzés volt a mindene nagyon szikár vékony sovány izmos voltam,de elkerültem pszihiátriára mert féltothon maradni és még egyéb dolgok voltak. Mikor hazaengedtek elkezdtek kezelni risperidon injekcióval nagyon ellene voltam mert már fel ajánlották egszer akkor nem fogadtam el most viszont mint ha kényszerítettek volna még anyám is elfogadtam utánna ami történt velem még rosszbbul éreztem magm mint ha vassal ütöttek volna tömör üveggekkel rendesen éreztem szétmegy a fejem leírhatalan dolgok voltak,sajnos sajnos még nem is szóltam az orvosomnak ? Később elkedztek kezelni xeplionnan és akkor is éreztem látványosan sajnos a sulyom is gyarapodott majd pedig elkezdtek kezelni trevicta injekcióval egész múlt évben három honaponként jártam rá : Furán ahngzik ,de már csak azt vártam ,hogy teljen le az három hónap ,hogy ürüljön ki bellem közben pedig a tortúra csak folytatododd a tarkofájás a rosz k=ozérzet elviselheteln letargia a ordugulás a majd ki tudnák ugorni a bőrömből érzés !!!! Majd még mult évben szoltam orvosomnak sajnos már későn ,hogy mi a helyzet az elküldtött engem mr is viszgálatra ,de nem mutatot ki semmit majd adott nem lelkesen fél adag trevictat csak felet kaptam !!! nem vettem észre semmilyen olyan tüneteket már nem anyira éreztem ez volt három honapja. letelt a három honap két hete voltam orvosnál,na már most mondtam neki ,hogy nem szeretnék kapni és nem adtak úgy ör¨ltem mint majom a fakának gondoltam magamban na lefogyok na lemegy nagy teher a válamról minden rendben jön !!! azpnban megint kezdem napok óta érezni ezeket a tüneteket rosz k=ozérzet tarkofájás és mint ha sulyom is felment volna pedig már 5 honapja csak vizet iszom és nagyon minimálisat eszem mi lehet ez ??????????? Még az injekció sincs bennem akkor mitől lehet ez?? Beképzelem ????? nem lehet lehet hogy az agy megjegyezte ezt a szemét gyogyszer és folyamatosan küldi az inpulzusokat a testnek ??? szerintetek mi lehet kitől kérdezzem meg ???
2021. febr. 17. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te már többször írtál ki kérdést ebben az ügyben. Keress egy jó pszichológust, vagy pszichiátert, ez nem a mi kompetenciánk! Isten pedig nem büntet, ilyenre ne is gondolj!
2021. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Aha de már nincs bennem az injekció de azt mondod idő?
2021. febr. 17. 23:57
 13/13 A kérdező kommentje:
Már nem kapom az injekciót akkor miért vannak még mindig ezek a tünetek idő míg kiürül!? Amúgy te is nagyon rosszul érezted magad ezektől? Mit ereztel?
2021. febr. 18. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!