Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin és rivotril függőség...

Frontin és rivotril függőség utáni érzelmi elsivárosodásra jó lehet a scippa(cipralex)? PSzichiaterem ezt írta fel nekem (10mg) Tapasztalatok a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Én Xanaxot szedek egy ideje már nincsenek nagyon érzelmeim, és valahogy nem tudom elképzelni, hogy ezt valami gyógyszerrel is lehet kezelni.


Viszont nem vagyok szakember szóval szerintem próbáld azért ki, aztán kitudja lehet vissza sírod a mostani állapotodat:D

2021. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nyugtató elvonás után normális az érzelmi sivárság. Akár 1-2 évig is eltarthat, de magától rendeződni fog. Nem újabb gyógyszerekkel kéne bombázni a " lábadozó" agyat, hanem hagyni időt neki meggyógyulni rendesen.

Ez kb olyan, mintha az alkoholista vodkával akarná gyógyítani a pálinka elvonási tüneteit.

Durván benzo függő voltam, 15 hónapja tiszta vagyok, de még mindig nem az igazi. Nem sok mindenhez értek, de a gyógyszerekhez nagyon. Szóval hallgass rám, és a nyugtató függőséget ne egy másik gyógyszerre rászokással gyógyítsd. Sétálj, nézz filmeket, olvass könyveket, és majd rendeződik.

2021. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4 nap szedés után abba is hagytam mert nembirtam tőle aludni.
2021. febr. 20. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Cipralexet szedek depresszióra, semmit nem ér. Xanax-ot szedtem sokat, mármint mennyiségileg, de mindig szünetekkel, sosem rendszeresen. Volt, hogy ki akartam magam ütni és lement 10mg egy nap alatt. Volt, hogy hetekig semmit nem vettem be, pedig 3 doboz volt belőle itthon. Nekem ez az érzelmi sivárság a depressziótól van, de nálam nem jönnek be az SSRIk mint a Cipralex és társai. Viszont a meditáció rengeteget tud segíteni.
2021. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!